Відбулася третя зустріч у форматі тренінгу «Пропаганда та дезінформація як інструментарій впливу й уміння протистояти їм»

15 травня 2023 року відбулася третя зустріч у форматі тренінгу «Пропаганда та дезінформація як інструментарій впливу й уміння протистояти їм» Спікером заходу виступила Марчук Людмила Миколаївна, професор, завідувач кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.Під час тренінгу було розкрито такі питання:

- історія ведення інформаційних воєн;

- ознаки фейкового новинного контенту;

- корисні звички інформаційної гігієни;

- топ-5 фейків повномасштабної російсько-української війни;

- поняття дезінформації та пропаганди;

- піраміда розвінчування неправдивої інформації.

Доєдналися та брали активну участь у середовищі Teams 138 зареєстрованих учасників .

Наступна зустріч у форматі тренінгу "Загрози в кіберпросторі: фішинг, скам, фейкньюс; захист дітей в кіберпросторі" відбудеться вже 8 травня 2023 р. Реєстрація доступна за посиланням до 8 травня 2023 р.:

https://docs.google.com/forms

Даний тренінг виконується в межах проєкту (Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу) за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Програма підвищення кваліфкації "Інфомедійна грамотність в умовах воєнного часу: виклики та протистояння" для науково-педагогічних працівників, аспірантів та всіх бажаючих організовується Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери у межах проєкту "Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу" за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Академія української преси».

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/