Про курси

     Підготовчі курси є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

         Протягом існування курсів отримали підготовку більше ніж 1000 школярів та потенційних абітурієнтів університету з різних шкіл міста Одеси та області, які успішно склали ЗНО (НМТ) та вступили у різні заклади вищої освіти України, в тому числі в Університет Ушинського.

         Доуніверситетська підготовка допомагає свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та отримати базову підготовку і знання, що значно полегшують подальше навчання. На базі Підготовчих курсів розроблені й діють курси різної тривалості та з різних дисциплін для учнів та випускників шкіл. Найкращі викладачі Університет Ушинського під час навчання на курсах фахово і доступно допомагають систематизувати отримані на шкільних уроках знання, якісно підвищити та удосконалити рівень знань з обраних предметів і наблизити їх до вимог освітніх програм. Після проходження навчання на курсах більшість абітурієнтів отримують найвищі бали під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту. А отже, підвищують свої шанси вступити на найзатребуваніші спеціальності в одному з найкращих вишів країни.

         Підготовка проводиться з усіх предметів національного мультипредметного тесту  (українська мова, математика, історія України, іноземна мова (англійська), біологія, фізика) та творчих конкурсів за обраною спеціальністю.

Які бонуси отримує випускник підготовчих курсів?

                Опрацювання матеріалу, у якому ефективно підібрані приклади, вправи, дає можливість слухачу не лише якісно підготуватися до НМТ, а й підвищити свій рівень підготовки до рівня вимог університетських програм. По закінченню курсів, слухач отримує свідоцтво, в якому зазначені назви предметів та кількість отриманих балів.
1
ФОТО

Т. в. о. завідувача підготовчих курсів

Пасічник Вікторія Володимирівна


Адреса: вул. Старопортофранківська, 26, каб. № 67(а)

Телефон:

+38(048)731-17-91

+38 096-057-69-58

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/