Про відділ

Підготовче відділення є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет  імені К. Д. Ушинського», яке було створено у квітні 2016 року.

На підготовчому  відділенні отримали підготовку більше ніж 600 іноземних громадян iз різних країн світу (КНР, США, Німеччина, Румунія, Кіпр, Сирія, Ірак, Іран, Еквадор, Нігерія, Туреччина, Туніс, Монголія та ін.), які успішно здобули базові знання  і продовжили навчання  у різних закладах вищої освіти України, в тому числі міста Одеси.

        Серед основних завдань та функцій підготовчого відділення є здійснення освітньої діяльності з підготовки до вступу іноземних громадян до закладів вищої освіти України, в основі якої є:

  • вивчення слухачами української (англійської) мови та інших навчальних дисциплін нерідною мовою навчання згідно з навчальними планами та програмами;
  • соціально-психологічна, соціально-культурна, лінгвістична адаптація слухачів до умов навчання у ЗВО України.

На підготовчому відділенні головною метою є:

  • формування знань, умінь і навичок у тому обсязі, який забезпечує подальше успішне навчання іноземних громадян у закладах вищої освіти України.
  • створення всіх необхідних умов для швидкої адаптації іноземців у новому соціально-культурному середовищі.

Навчання іноземних громадян на підготовчому відділенні здійснюється за профілюючими спеціальностями: гуманітарними.

Навчальний процес здійснюється у таких формах: навчальні заняття, самостійна робота, контрольні заходи.

Основними видами навчальних занять є:

  • лекції
  • аудиторні, практичні
  • семінарські заняття
  • консультації.

В'їзд і зарахування на підготовче відділення здійснюється протягом усього року.

На підготовчому відділенні в Університет приймаються іноземці, які прибули на навчання, а також які постійно проживають в Україні, і мають документ про повну загальну середню освіту, але не володіють українською мовою та мають бажання вдосконалити свої мовні знання й навички.

Вступникам візових та безвізових країн для в’їзду в Україну для навчання необхідно отримати запрошення на навчання, яке видається у відділі міжнародних зв’язків.

Перелік документів, які подаються до зарахування

-  запрошення (віза) / діюче посвідчення на проживання

-  заява (на бланку ПВ);

-  копія паспорта або ID-Карти нотаріально засвідчений

-  2 фото  розміром 3х4

-  копія атестату нотаріально засвідчений

- страховий поліс

- згода на обробку персональних даних

Заняття  на підготовчому відділенні починаються з дати зарахування та формування групи.

Термін навчання на підготовчому відділенні – 5-10 місяців.

Термін навчання може змінюватись у зв’язку з різними строками заїзду іноземних громадян та формою навчання.

Усі слухачі підготовчого відділення забезпечуються гуртожитком, та проживають у дво- чи тримісних кімнатах. 

Після завершення навчання слухачі складають іспити, за результатами яких затверджується їх підсумкова атестація та видається свідоцтво державного зразка або сертифікат про закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян відповідного зразка  в якому зазначені назви предметів та кількість отриманих балів з підписами та печаткою.

1 2

Після отримання документів  слухачі підготовчого відділення можуть вступати до Університету Ушинського або будь-якого іншого закладу вищої освіти України. Слухачі, які незадовільно склали іспити, повертаються на батьківщину або проходять повторний курс навчання у наступному навчальному році.

 

ЗАВІДУЮЧА  ПІДГОТОВЧИМ ВІДДІЛЕННЯМ
СЕКРЕТАР ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ Валерія Сергіївна ЮРЕНКО

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/