Онлайн-семінар "STEM-освіта: основні принципи, концепції, освітні тренди, методики та технології"
Онлайн-семінар "STEM-освіта: основні принципи, концепції, освітні тренди, методики та технології"
Онлайн-семінар "STEM-освіта: основні принципи, концепції, освітні тренди, методики та технології"
Кафедра інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін запрошує 21 березня 2025 року о 09:00 на відкриту лекцію "Основи історії та архітектури штучного інтелекту".
18 березня о 14:30 в онлайн форматі на платформі ZOOM відбулася відкрита лекція з теми «Доброчесність у цифрову еру: як працювати з мовними моделями». Спікер – Андрій Тужиков, аспірант кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін.
До Всесвітнього дня математики 11 березня 2025 року студенти 1 і 2 курсу природничо-математичних спеціальностей навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту разом із викладачами кафедри вищої математики і статистики відвідали бібліотеку Університету Ушинського, щоб ознайомитися з унікальними виданнями, присвяченими математичним наукам.
29 січня 2025 року на урочистому заході відбувся випуск здобувачів освіти Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, а також спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти. Ректор Університету Ушинського А. В. Красножон та директор ІПМНІМ В. В. Ковальчук особисто вручили дипломи магістрам та аспірантам. Докторами філософії стали В. В. Лукашин та І. І. Дончев.
26 грудня 2024 року на Вченій Раді Університету Ушинського д.ф.-м.н., проф., керівник проєкту А. Ю. Ків успішно виступив із заключним звітом за результатами виконання науково-дослідної роботи «Штучні пористі матеріали як основа створення новітніх біосенсорів». Учасниками проєкту також були члени кафедри, аспіранти та співробітники.
5 грудня 2024 року відбулося розширене засідання комісії з якості освіти навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту, на яке були запрошені гаранти освітньо-професійних програм спеціальностей 014.08 Середня освіта (Фізика та астрономія), 014.04 Середня освіта (Математика), 014.09 Середня освіта (Інформатика), 014.15 Середня освіта (Природничі науки).
05 листопада (вівторок) 2024 року о 13:00
Запрошуємо здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей ННІ ПМНІМ, а також усіх бажаючих до участі у круглому столі «Академічна доброчесність і запобігання плагіату».