Майстер-клас для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського та всіх охочих 27 березня 2024 року.

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки навчальної лабораторії штучного інтелекту та робототехнічних систем навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту оголошують реєстрацію на майстер-клас до 27 березня 2024 року за програмою: «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні»

Курси підвищення кваліфікації для вчителів зарубіжної літератури на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Курси підвищення кваліфікації для вчителів укораїнської мови та літератури на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Курси підвищення кваліфікації для вчителів історії на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Курси підвищення кваліфікації для вчителів початкової школи на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Майстер-клас "GPT-store та штучний інтелект в освіті": передовий підхід в Університеті Ушинського

129 лютого 2024 р. у Державному закладі«Південноукраїнський національний педагогічнийуніверситет імені К. Д. Ушинського» на базі лабораторії штучного інтелекту та робототехнічних систем (ШІРС) Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту кафедрою прикладної математики та інформатики був проведений майстер-клас "GPT-STORE та штучний інтелект в освіті", у якому взяли участь більше 300 осіб, з них 32 особи оффлайн.

«Дистанційна освіта в Україні: виклики та можливості»

01Корпоративне навчання для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського та університетів-партнерів 29 листопада 2023 року.

第 1 页 共 25 页