Результати творчого конкурсу за спеціальністю 024 Хореографія (10.07.2021)

Даценко  Данило  Віталійович  158
Савіна Аліна Олександрівна 175
Бошкова Ольга Іванівна 170
Сапогова Елеонора  Олексіївна  180
Базіль  Анастасія  Олександрівна  150
Бондаренко Данііл Олексійович 150
Кудрявцева  Тетяна  Леонідівна 160
Сердюкова Аліна Сергіївна 152
Гончарова  Поліна Олександрівна 153
Анісова  Олександра Сергіївна 180
Дужик Віола Евгеніївна 135
Крючек  Вероніка Володимирівна 165
Лапатан Олена Іванівна 140
Ковальчук  Анна  Юріївна  168

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація (10.07.2021)

Міхова Валерія Олександрівна 166
Черкашина Софья Олександрівна 194
Міняйло Яна Ігорівна 166
Станку Ельвіра   168
Романов Андрій Анатолійович 192
Мусуріна Діана Сергіївна 167
Антипенко Ксенія Олександрівна 194
Павлова Таїсія Андріївна 191
Гребеньков Дмитро Олексійович 194
Мартиновська Лада Ярославівна 169
Медведенко Владислава Сергіївна 173
Труханова Олександра Олександрівна 173
Кірмічієва Єлизавета Станіславівна 167
Прокопенко Анастасія Юріївна 195
Корнієнко Анна Владиславівна 165
Вєршило Єлизавета Олексіївна 165
Соловей Олександра Олександрівна 170
Газетдінова Еліна Рінатівна 167
Ткачов Денис Володимирович 166
Райнова Даріна Віталіївна 192
Корецька Карина Сергіївна 165
Петрига Світлана Олегівна 165
Стекольщикова Софія Олександрівна 169
Гейченко Таїсія Олександрівна 194
Работа Катерина Андріївна 190
Войтенко Дар'я Олександрівна 194
Аліханіді Олеся Сократісівна 191

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (10.07.2021)

Сандуленко Максим Віталійович 110
Шушман Кирило Олександрович 187
Браславська Таїсія Миколаївна 155
Васільчак  Артур  Євгенович 112
Лисков  Даниїл Олександрович 190
Хлівнюк   Максим Олексійович 189
Тимошенко  Георгій Сергійович 166
Матвієнко Олексій Петрович 140
Змієнко Кирило Артурович 123
Федоров Олександр  Олександрович 124
Сорочан Дмитро Олександрович 141
Кізян Владислав Володимирович 128
Ненич Василь Сергійович 137
Аллоярова Айгюль Артемівна 173
Поскочін Олександр Олександрович 159
Шаєнко Тетяна Олексіївна 108
Щур Анна Василівна 141
Тарасенко Артем Іванович 128
Нікітін Микита Романович 141
Омельян Діана Сергіївна 149
Столмаченко Денис Олександрович 127
Алієв Наміг Наміг огли 155
Неволько Денис Романович 148
Урсова Вікторія Сергіївна 100
Драганова Надія Григоріївна 168
Шаманаєва Анастасія Олександрівна 174
Шевцов Данііл Дмитрович 104
Дідурик Богдан Олексійович 106
Устименко Кирило Віталійович 175
Смірнова Крістіна Сергіївна 146
Москалюк Віолета Володимирівна 101
Брусок Володимир Володимирович 148
Семанчук Сергій Сергійович 134
Ващук Олексій Олександрович 106
Беріл Андрій Миколайович 148
Савранська Аліна Олександрівна 156
Максіменко Олексій Олександрович 122
Конніков Тимур Петрович 103
Марчук Михайло Юрійович 131
Авраменко Владислав Сергійович 142
Сугак Роман Романович 197
Фурман Єлизавета Вячеславівна 135
Федоренко Вікторія Костянтиновна 109
Ніколаєнко Дар‘я Олексіївна 152
Язикова Марина Вячеславівна 183
Ткаченко Катерина Миколаївна 196
Граждан Дмитро Андрійович 113
Горбан Крістіна Євгенівна 140
Ільчишин Григорій Юрійович 172
Капсамук Катерина Миколаївна 106
Клімбищук Ганна Сергіївна 157
Кифорак Дмитро Євгенович 126
Длігач Віра Олександрівна 134
Власова Анастасія Юріївна 119
Мандажи Сергій Вікторович 101
Долгова Даря Олексіївна 105
Веліксар Костянтин Васильович 190
Задорожний Олександр Миколайович 142
Сальников Максим Вікторович 182
Мінін Артур Сергійович 128
Деянков Андрій Олексійович 130
Ісаєва Дарина Богданівна 107
Брайловська Діана Володимирівна 178
Просенюк Вікторія Янівна 114
Черепицький Микола Анатолійович 149
Матохнюк Володимир Вікторович 112
Димитрієв Денис Олегович 192
Андрусенко Олександр Андрійович 111
Скрипнік Олексій Олексійович 139
Коджебаш Максим Іванович 121
Кішенко Сергій Петрович 142
Лисенко Микола Миколайович 115
Федоров Ярослав Олександрович 139
Діділівський Вадим Ігорович 101
Лянко Дмитро Вадимович 112
Ісаєва Олександра Богданівна 123
Хілобок Костянтин Дмитрович 190
Древаль Анна Віталіївна 109
Якимовська Єлизавета Андріївна 120
Чернявський Олександр Ігорович 109
Димова Анастасія Віталіївна 131
Кузнецов Микита Віталійович 178
Айвазан Анна Геворгівна 190
Смірнова Марія Віталіївна 105
Славов Даниїл Панасович 188
Горбачов Михайло Сергійович 190

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація (05.07.2021)

1. Варбанець Марія Юріївна 197
2. Конько Яна Олегівна 193
3. Ошуркова  Ксенія Сергіївна 192

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (05.07.2021)

1. Кошкін Микита Романович 140
2. Щербань Даниїл Сергійович 125
3. Левченко Кірілл Денисович 127
4. Пугачова Любов Юріївна 115
5. Торган Олександра Сергіївна 123
6. Попова Юлія Костянтинівна 109
7. Орєшин Олександр Сергійович 198
8. Шиманський Олександр Олександрович 113
9. Вилков Кирил Ілліч 126
10. Фунг Девід Фаб'єн 143
11. Шунто Кира Костянтинівна 129
12. Продан Андрій Олегович 120
13. Меренков Данило Олександрович 125
14. Любарська Анна Олександрівна 116
15. Кириченко Едуард Володимирович 127
16. Двоєнкін Влад Олегович 101
17. Харченко Ярослава Дмитрівна 123
18. Пігнаста Аліна Михайлівна 175
19. Бузол Аліна Олексіївна 104
20. Ніколов Андрій Олександрович 126

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 024 Хореографія (05.07.2021)

1. Бондаренко Ольга Андріївна 150
2. Остропальченко Карина Сергіївна 170
3. Ісаєв Антон Дмитрович 130
4. Польський Максим  Вячеславович 185

Результати творчого конкурсу за спеціальністю 025 Музичне мистецтво (05.07.2021)

1. Осадча Катерина Віталіївна 185
2. Якименко Діана Олександрівна 170
3. Пецкович Таїсія Олегівна 160
4. Позднякова Анна Сергіївна 100
5. Гальчук Олександра Олегівна 180
6. Геращенко Анна Євгенівна 120

Шановні абітурієнти-2021!

21 травня 2021 року з 14.00 до 17.00 у Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбудеться День відчинених дверей у форматі онлайн-марафону факультетів та інститутів.

© 2017 Університет Ушинського