Перспективи розвитку медичного факультету

Image0322.03.2021 Засідання Вченої ради медичного факультету.

Студентки медичного факультету Університету Ушинського - переможці супер-фіналу Всеукраїнського конскурсу

2Студентки медичного факультету Університету Ушинського - переможці обласного супер-фіналу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму.

Тренувальне ЗНО з біології

Image0327.02.2021 На базі кафедри біології і охорони здоров’я відбулося тренувальне ЗНО з біології, основними завданнями якого було адаптація випускників шкіл до умов тестування та самоперевірка рівня підготовленості, а також надання кваліфікованої консультації з програмних питань.

День абітурієнта медичного факультету Університету Ушинського

2На зустрічі з абітурієнтами професор А. І. Босенко розповів про цікаві історичні факти становлення медичного факультету та роботи зазначеної вище кафедри, а також побажав успіхів у професійному виборі молоді. Про особливості навчання за спеціальностями медичного факультету розповіла професор Л. Й. Ковальчук. Заступник декана, доцент Т. М. Ославська ознайомила присутніх старшокласників із новими правилами прийому до університету у 2021 році.

Від теорії до практики

Image0311.01.2021 Завершено будівництво сучасної університетської медичної клініки, у якій передбачено функціонування 21 кабінету. Розпочато їх облаштування необхідним обладнанням та поступове запровадження навчально-професійної підготовки студентів.

Вічна пам’ять видатному викладачу та вченому

Image0316.12.2020 Ректорат університету, керівництво та студенти-медики висловлюють слова співчуття рідним та близьким у зв’язку з великою втратою визнаного ученого у галузі психіатрії і наркології, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, психіатра вищої категорії, «Відмінника охорони здоров’я», професора кафедри біології і охорони здоров’я Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» Бітенського Валерія Семеновича.

Участь студентів в міжнародному конгресі

Image0318.09.2020 При проведенні IV Міжнародного конгресу «Медицина транспорту» активну участь взяли студенти-медики Акемче Елвіс, Ілуго Нмаонєнедуе Наташа, Заітер Арідж Нада, Ісхак Жоель, Сані Сандей, Масрі Заенаб, Такур Ішіка Аніл, Фрегене Орішешемейе Олудолапо.

Адапційні можливості дітей та молоді

Image0310–11.09.2020 Відбулася очно-заочна ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Адаптаційні можливості дітей та молоді», у якій взяло участь близько 150 молодих та відомих фахівців з різних ЗВО України та зарубіжжя (Білорусії, Польщі, Румунії, Молдови та ін.), зокрема доктори мед. наук, професори В.С.  Бітенський, Т.В. Дегтяренко, Є.Л. Михалюк, Л.В.Подрігало, доктори біол. наук, професори С.О. Коваленко, Г.В. Коробейніков, Л.Г. Коробейнікова, В.С. Лизогуб, О.О. Приймаков та ін.

페이지 1 / 전체 3