Медичне відділення

Державний заклад “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського” має давні і славні традиції щодо підготовки фахівців високого рівня, зокрема, й медико-біологічного спрямування. Її забезпечували відомі педагоги і науковці: доктори медичних наук, професори О. Є. Штеренгерц, І. І. Ільїн, Г. М. Сари-Лєві, В. С. Соколовський, доктори біологічних наук, професори Т. М. Цонєва, Б. М. Галкін, С. А. Кузнєцов, Ю. О. Міхальов, низка досвідчених кандидатів наук, доцентів. 

Кафедрою анатомії і фізіології протягом 17 років забезпечувалась спеціалізація “вчитель анатомії і фізіології”. При кафедрі була створена єдина на той період лабораторія вікової фізіології, яка й наразі досліджує здоров’я дітей і молоді, їхні функціональні резерви та адаптивні можливості. 

Окремою сторінкою в історію університету вписано майже 20-річний досвід підготовки профільною кафедрою медичних сестер. 

У 2019 році Університетом розпочато підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівню «Магістр» за спеціальністю 222 «Медицина» у ґалузі знань 22 «Охорона здоров’я». 

Термін навчання (6 років). Випускники цієї освітньої програми отримають освітній ступінь магістр  за спеціалізацією “Лікар”  (Doctor of Medicine).

Підготовка студентів проводиться українською, російською (для російськомовних іноземних студентів) та англійською мовами на  теоретичних та клінічних кафедрах відділенняу. Висока якість класичної університетської медичної освіти високо оцінюється студентами з усіх куточків планети.

На паритетних засадах створено Консорціум, до якого увійшли: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»; Одеська міська клінічна лікарня № 11; Державна установа «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я»; Лікувально-оздоровчий комплекс "Біла Акація". Основною метою його є об’єднання зусиль членів Консорціуму з координації освітньої, наукової, навчально-методичної, організаційної та інших видів діяльності задля забезпечення вітчизняної системи охорони здоров’я медичними фахівцями із високою професійною підготовкою міжнародного рівня.


Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» - один з перших в Україні, що встановив інтерактивний анатомічний стіл, який дозволяє використовувати програмне забезпечення 3D анатомічних атласів на OC Windows для навчання студентів, і дає змогу підвищувати:

- ефективність освітнього процесу і привабливість закладу освіти для абітурієнтів;

-дозволяє демонструвати студентам усі органи і системи людини в їх взаємозв'язку і з високою роздільною здатністю 4K;

- забезпечує тривимірне відображення та анімацію з інструментами розрізів і зламів.

Університет має розвинену базу для викладання  навчальних дисциплін медичного відділенняу, завдяки використанню міждисциплінарних підходів, створюючи ідеальні умови для розвитку та удосконалення клінічного та науково-медичного мислення майбутніх лікарів та формування майбутнього покоління професіоналів.

Університет має добре налагоджену соціальну інфраструктуру. До послуг здобувачів та співробітників сучасні гуртожитки, комплекс громадського харчування, медичний пункт, спортивні комплекси (у тому числі спеціалізовані спортивні зали, стрілецький тир, обладнані стадіони та спортивні майданчики).

 

У освітньому, навчально-тренувальному процесі та оздоровчій діяльності у теплу пору року використовуються ресурси оздоровчо-реабілітаційного центру «Буревісник», який розташований на березі моря, і в якому функціонують: водна станція, футбольне поле, гандбольний, мини-футбольний, баскетбольний, волейбольний майданчики, спортивні майданчики з тенісу, бадмінтону, легкої атлетики, туризму тощо.  

Іноземці та особи без громадянства   можуть ознайомитись з Правилами прийому  на навчання до Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»  за посиланнями:


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до:


Начальник відділу з набору та роботи з іноземними громадянами - Таранов Ілля Васильович.

Тел: +38 096 061 03 51

Керівник медичного відділення - Глущенко Вікторія Юріївна.

Тел: +38 096 772 66 52

Електронна адреса: 이 이메일 주소가 스팸봇으로부터 보호됩니다. 확인하려면 자바스크립트 활성화가 필요합니다.

65009, Україна, Одеса, вул. Старопортофранківська, 71

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського