Рало Ганна Олександрівна, в рамках Міжнародних перкусійних майстер-класів у Польщі (м. Варшава) успішно провела ряд відкритих занять

1З 01 по 10 серпня 2022 року викладач кафедри музично-інструментальної підготовки (клас ударних інструментів), Рало Ганна Олександрівна, в рамках Міжнародних перкусійних майстер-класів у Польщі (м. Варшава) успішно провела ряд відкритих занять.

Вітаємо наших талановитих студентів і аспірантів факултету музичної та хореографічної освіти з перемогами на Міжнародному конкусі «SUMMERTIME»

110 липня 2022 року у залі Одеської філармонії відбувся Гала-концент лауреатів Міжнародного конкурсу «SUMMERTIME», учасниками якого були студенти та аспіранти факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського. Цей конкурс традиційно проводиться під патронатом Одеської обласної філармонії ім. Давида Ойстраха, Національної суспільної телерадіокомпанії України, Телевізійної програми «Зіронька», які є засновниками цього конкурсу.

Вітаємо нашого випускника Лі Чжоупена з отриманням ГРАН ПРІ на Міжнародному фестивалі-конкурсі

104 липня 2022 року завершився ІІ тур Міжнародного конкурсного Україно-Угорського проєкту «STARS JF SPRING 2022», що проводився на базі Міжнародного фестивального порталу OREA FEST з 30.05.2022 по 04.06.2022.

Щиро вітаємо Олену Анатоліївну Гудзь, старшого викладача кафедри теорії музики і вокалу, з присвоєнням Почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

1У ці важкі часи Олена Анатоліївна продовжує широку благодійну концертну діяльність в країнах Європи з метою пропагування українського вокального мистецтва.

Звіт аспірантів. Спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 011 Освітні/Педагогічні науки за ОНП «Мистецька педагогіка вищої освіти» про виконання освітньої та наукової складових навчання

1З 23 червня по 24 червня на розширеному засіданні кафедрі музичного мистецтва і хореографії відбувалися звіти аспірантів, що навчаються за ОНП «Середня освіта. Музичне мистецтва» (акредитована програма) та за новою ОНП «Мистецька педагогіка вищої освіти». Звітували аспіранти усіх років та форм навчання: денної та заочної.

Випускова атестація здобувачів з музично-виконавської підготовки

121 та 22 червня на факультеті музичної та хореографічної освіти проводився перший атестаційний іспит здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) і 025 Музичне мистецтво з музично-виконавської підготовки майбутніх фахівців в галузях Освіта/Педагогіка та Культура і мистецтво.

Відео-проєкт екзаменаційного уроку з теорії та методики викладання сучасного танцю

01Онлайн навчання відкрило нові можливості для творчої самореалізації. Це переконливо доводять студенти-хореографи спеціальності 024 Хореографія. Вони не тільки пропонують яскраву образну виконавську роботу, а ще й активізують художньо-образне мислення, розширюють межі художнього світогляду та компетентності. Кожний хореографічний екзерсис наповнюється образним смислом та спонукає на творче натхнення в його виконанні.

Захист курсових робіт на кафедрі музичного мистецтва і хореографії

216 червня 2022 року на кафедрі музичного мистецтва і хореографії відбувся прилюдний захист курсових робіт здобувачів спеціальності 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія) денної та заочної форми навчання.

Сторінка 1 із 22

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського