У концерті взяли участь студенти як бакалаврського так магістерського рівнів вищої освіти за спеціальностями 025 музичне мистецтво та 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Захід було проведено в актовій залі головного корпусу Університету Ушинського. Студенти отримали справжнє задоволення від сцени, а слухачі – від живої музики. Прозвучали твори видатних композиторів: В. А. Моцарта, Дж. Перголезі, А. Дворжака, М. Лисенко, К. Стеценко, Ф. Шопена, Ф. Ліста та інших. Такі події дуже надихають музикантів на творчі досягнення, отже, бажаємо нашим студентам сил, професійних успіхів і, головне, перемоги! На факультеті музичної та хореографічної освіти відбувся відкритий академічний концерт вокальної та фортепіанної музики вперше з початку повномасштабного вторгнення в Україну.