Карін Шумахер – професор Берлінського університету мистецтв, вивчала музичну терапію у Відні та елементарну музично-танцювальну педагогіку в Інституті Орфа в Зальцбурзі. Вона багато років працювала музичним терапевтом, дитячим і підлітковим психотерапевтом у клінічному контексті, а також у приватній практиці. У 1984 році Карін Шумахер започаткувала академічний курс з музикотерапії в Берлінському університеті мистецтв, де і сьогодні працює професором музикотерапії, а також читає лекції в Університеті музики та мистецтв у Відні, Цюріху та Лювені. Разом з Клодін Кальвет вчена розробляє «EBQ метод» для оцінки якості стосунків і працює у дослідницькому проекті у Бергенському університету в Норвегії. Протягом зустрічі, яка тривала майже чотири години, Карін Шумахер ознайомила учасників вебінару з можливостями використання психогігієнічних та психотерапевтичних функцій музики у ракурсі позитивного впливу на психоемоційний стан дитини, продемонструвала практичні методи і форми застосування музичної терапії для корекції негативних психоемоційних станів дітей різного віку. Наприкінці зустрічі пані Шумахер відповіла на численні запитання слухачів і висловила захоплення освітянами, які навіть в умовах повномасштабної війни мають силу навчати, надихати, допомагати, підтримувати, втішати, вести за собою. Мають силу розбудовувати освіту та змінювати її на краще. Мають силу наближати Перемогу. 26 червня 2023 року викладачі та студенти факультету музичної та хореографічної освіти взяли участь у вебінарі з музичної терапії, який провела професорка музикотерапії, засновниця ЕBQ-методу Карін Шумахер для вчителів музичного мистецтва і музикотерапевтів України.