Рало Ганна Олександрівна, в рамках Міжнародних перкусійних майстер-класів у Польщі (м. Варшава) успішно провела ряд відкритих занять

1З 01 по 10 серпня 2022 року викладач кафедри музично-інструментальної підготовки (клас ударних інструментів), Рало Ганна Олександрівна, в рамках Міжнародних перкусійних майстер-класів у Польщі (м. Варшава) успішно провела ряд відкритих занять.
Окрім цікавих і насичених майстер-класів, проведених з учнями та студентами різних музично-освітніх закладів, Ганна Рало поділилася з присутніми власним методичним досвідом та відповіла на ряд цікавих питань фахівців вищих музичних закладів освіти Польщі, Німеччини, Швейцарії, Литви щодо використання кращого музично-педагогічного та виконавського досвіду мистецьких вишів України в контексті навчання гри на ударних інструментах.
Зокрема, Ганна Рало взяла участь у фінальному концертному шоу, під час якого разом із зарубіжними педагогами-музикантами продемонструвала високий рівень виконання сучасних композицій українських і зарубіжних композиторів для ударних інструментів.

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського