З метою удосконалення Освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво за другим (магістерським) рівнем вищої освіти на факультеті музичної та хореографічної освіти 30 листопада 2022 року відбулася зустріч робочої групи означеної освітньої програми з членами Асоціації випускників факультету різних років. Гарант програми – доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії Шип С.В., члени робочої групи: завідувачка кафедри музично-інструментальної підготовки, доцент Демидова М.Г., старший викладач кафедри музично-інструментальної підготовки, канд. пед. наук Гринченко А. М., старший викладач кафедри теорії музики і вокалу канд. пед. наук Толстова Н. М.
В своєму вітальному слові декан факультету музичної та хореографічної освіти Наталія Білова подякувала всім присутнім за можливість приєднатися до конференції й зазначила на важливості таких зустрічей, необхідність та доречність залучення випускників, які вже є працівниками галузі культури і мистецтва, освіти з певним практичними досвідом, як стейкґолдерів, зацікавлених партнерів, можливо, потенційних роботодавців з метою покращення якості професійної підготовки майбутніх фахівців зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво.
Гарант освітньо-професійної програми Сергій Шип запропонував присутнім висловити свої пропозиції, рекомендації щодо мети і особливостей освітньої програми, програмними результатами навчання, переліком дисциплін тощо, з якими випускники мали змогу ознайомитися заздалегідь, та зазначив, що програма спрямована на формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів, формуванню в них soft-skills, що сприяє їх конкурентноспроможності на ринку праці. Марина Демидова схарактеризувала фокус та спеціальні компетентності програми, наголосила на позитивній оцінці представленої освітньо-професійної програми стейкголдерами, які, на жаль, не змогли особисто приєднатися до конференції у зв’язку з проблемами електропостачання. В ході конференції відбувся обмін досвідом щодо організації освітнього процесу в складних умовах воєнного часу, оптимізації дистанційного навчання здобувачів освіти, моніторингу реалізації ОПП, діяльності Асоціації випускників та інші питання. Випускники зазначили, що в процесі навчання на факультеті музичної та хореографічної освіти вони одержали грунтовні знання та висловили пропозиції щодо впровадження в освітній процес факультету нових спеціальностей, пов’язаних з арт-терапією, що у сьогоденні є дуже актуальною, інклюзівним навчанням як сучасною нагальною потребою, підготовкою музичних керівників закладів дошкільної освіти. Зустріч пройшла в теплій, дружній, творчій атмосфері. На завершення гарант ОПП
«Музичне мистецтво» Сергій Шип побажав усім успіхів, натхнення, впевненості у власних силах, мирного неба та скорішої перемоги.