Вибори делегатів з числа студентів для участі у виборах ректора Університету Ушинського

1Шановні студенти!

Нагадуємо, що 15 квітня відбудуться вибори делегатів з числа студентів для участі у виборах ректора Університету Ушинського в онлайн-платформі Office 365.

Вітаємо організаторів і переможців І Міжнародного конкурсу мистецтв «INTERSTELLAR»

1У першій декаді квітня завершилися підсумки результатів І Міжнародного конкурсу мистецтв «INTERSTELLAR». Засновником і президентом 1 Міжнародного конкурсу «INTERSTELLAR» є Анна Степанова – голова благодійного фонду «Золотий саксофон», лауреат міжнародних конкурсів, одна з провідних саксофоністів України, артистка Сельмер Париж, BG France, викладач факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського. Головою журі конкурсу була запрошена Наталія Костянтинівна Білова, декан факультету музичної і хореографічної освіти Університету Ушинського, професор, Заслужений працівник освіти України.

Комітет з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України відзначив Тодорову Валентину Георгіївну

mКомітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відзначив Тодорову Валентину Георгіївну за підготовку переможців Чемпіонатів України серед студентів та досягнення високої майстерності у гармонійному фізичному вихованні молоді України. Подяку від голови комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Стеценко Вадима вручила президент Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу Пасічна Тетяна.

Наукова онлайн конференція «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі»

112-13 квітня 2021 року кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Харбінським інженерним університетом, секцією теоретичної та прикладної лінгвістики Південного наукового центру НАН України і МОН України було проведено VІІ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі». Форум відбувся за підтримки та участі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського.

Корпоративне навчання для співробітників, педагогічних та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського у квітні 2021 року

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери запускає корпоративне навчання для співробітників, педагогічних та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського.

Успішний виступ студентів Університету Ушинського на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

19-11 квітня 2021 року у м. Києві відбувся Чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки, де студентки навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського посіли 2 місце.

Творча перемога студентів Університету Ушинського

Image02Рекордну кількість призових міст в різних вікових категоріях і номінаціях здобули студенти факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського на конкурсі в Болгарії, чим підтвердили високий музично-виконавський рівень фахової підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва.

Пам'ятайте про тих, хто безвісті пропали.

o43До 77-ої річниці визволення Одеси у II Світовій війні. Пам'ятаємо!

Сторінка 1 із 180