Зустріч філологів з поетом Станіславом Стриженюком

IMG_4613«Свою літературу треба знати в обличчя», - під таким гаслом на історико-філологічному факультеті Університету Ушинського вже котрий рік поспіль проходять творчі зустрічі з письменниками рідного краю, гостями із Києва, Львова, інших міст України. Студенти-філологи мають щасливу можливість поспілкуватися з цікавими людьми, а головне – пізнавати літературу в інтерпретації самих авторів.

Відбулась зустріч представників керівництва, підрозділів Університету Ушинського зі студентами які мешкають у гуртожитках №1, №3

m15 вересня проректор з міжнародних зв`язків та науково-педагогічної роботи комплексу І. В. Ступак та практичний психолог Психологічної служби М. П. Літвінова прийняли участь у занятті «Охорона труда та пожежна безпека у гуртожитках» організованому співробітниками відповідальними за цивільний захист, охорону праці та пожежну безпеку університету зі студентами гуртожитків №1 та №3.

Зустріч студентів спеціальностей 081 Право та 052 Політологія з депутатом Одеської районної ради

115 вересня 2021 року студенти Університету Ушинського спеціальностей 052 Політологія та 081 Право зустрілися з депутатом Одеської районної ради Олексієм Стецюком. В рамках зустрічі студенти отрмали відповіді на свої запитання щодо функцій, повноважень та ведені поточних справ нової структури влади.

Візит до бібліотеки Університету Ушинського здобувачів спеціальності 053 Психологія

115 вересня 2021 року студенти першого року навчання спеціальності 053 Психологія в межах ознайомлення з науковим життям вищої освіти відвідали бібліотеку Університету. Студенти були залучені до екскурсії, відвідали виставку рідкісних книг, ознайомилися з літературою за спеціальністю. Всі записалися до бібліотеки, а дехто вже позичив потрібні книжки.

В Університеті Ушинського відбулася зустріч здобувачів освіти з представником освітнього центру SETSTUD

1У межах реалізації угоди про співпрацю між Університетом Ушинського та Всеукраїнським освітнім центром SETSTUD відбулася зустріч представника стейкхолдера Кириленко Олени Сергіївни зі студентами 4 курсу спеціальностей  014 Середня освіта «Українська мова та література», 014 Середня освіта «Мова і література (англійська)», 014 Середня освіта «Фізика. Математика», 014 Середня освіта «Історія». Олена Кириленко розповіла про можливості професійного становлення в обраній сфері діяльності, фахового зростання і розвитку компетенції у сучасному діджиталізованому світі, які пропонує Всеукраїнський освітній центр SETSTUD. Студенти виявили зацікавленість стосовно запропонованих умов працевлаштування.

CulOnline: відкрито доступ до повнотекстової електронної бази видавництва

Шановні викладачі, дослідники та здобувачі вищої освіти!

З 15 вересня 2021 року для академічної спільноти Університету Ушинського відкрилась повнотекстова електронна база українського видавництва «Центр учбової літератури».

На соціально-гуманітарному факультеті Університету Ушинського відбулася лекція-зустріч із ученим-філологом із Ізраїлю

20210914_13103114 вересня 2021 року о 13.00 на кафедрі філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського відбулася зустріч викладачів, здобувачіва освіти (спеціальності 033 "Філософія"; 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності"; 034 "Культурологія") з доктором наук з філології, директором Міжнародного центру мови і культури ідиш при Всесвітньому Єврейському конгресі Мордехаєм Юшковським (Ізраїль).

Вітаємо зі спортивною перемогою Чумака Володимира Михайловича!

2Дворазового чемпіона Світових (2013, 2019 pp.), переможця (2019 р.) й cpібного призера (2015 р.) Європейських irop ветеранів спору з волейболу, доцента кафедри історії України Чумака Володимира Михайловича вітаємо з черговою перемогою у складі команди «Одеса» Кубку України 2021 року серед ветеранів вікової групи 70+!

Сторінка 1 із 204