Захист дисертації Лян Цзе

Screenshot_214 січня 2022 року в Університеті Ушинського було проведено прилюдний захист дисертації «Формування естетичної компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва у професійній підготовці» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – «Професійна освіта».

Захист дисертації Юй Хайюй

Screenshot_1В Університеті Ушинського 14 січня 2022 року було проведено прилюдний захист дисертації аспірантки кафедри педагогіки Юй Хайюй «Формування методологічної культури майбутніх учителів хореографії у професійній підготовці» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

Студенти факультету музичної та хореографічної освіти здобули призові місця на фестивалі – конкурсі «Розмаїті самоцвіти», який проходив у місті Львів!

Кебуладзе Н.Студенти факультету музичної та хореографічної освіти здобули призові місця на V Всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі – конкурсі «Розмаїті самоцвіти», який проходив 09 січня 2022 року у місті Львів!

Вітання студентів Університету Ушинського з Різдвом Христовим!

R1

Студенти Університету Ушинського вітають з Різдвом Христовим! Добра, здоров'я, віри і любові!
Христос народився!

Зустріч з міжнародним експертом-практиком із КНР паном Фанг Джуном

Image016 січня 2021 року відбулася зустріч аспірантів ОНП Філософія за спеціальністю 033 «Філософія» (гарант ОНП проф. О. Петінова) та науково-педагогічних працівників кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського з доктором філософських наук, професором, директором Інституту мов світу та медіа Аньхойського університету фінансів та економіки (КНР) паном Фанг Джуном.

Відкриття зимового мовного онлайн табору «Китайський Міст», присвяченого Олімпійським іграм-2022 у м. Пекін

Image0404 січня 2022 року на платформі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського та Харбінського інженерного університету (ХІУ) відбулася урочиста онлайн-церемонія відкриття зимового мовного табору «Китайський Міст», у якому взяли участь понад 80 учнів закладів загальної середньої освіти.

Студентка Університету Ушинського успішно виступила на Конференції молодих вчених «Young Science Beyond Borders» у Польщі

Screenshot_116 грудня 2021 року студентка третього року навчання медичного факультету Університету Ушинського Ковтуняк Катерина Сергіївна взяла участь у Міжнародній онлайн-конференції молодих учених «Young Science Beyond Borders», що була проведена Polish Young Academy (Польща).

Гостьова лекція для здобувачів ОНП «Психологія» в Університеті Ушинського

image14 січня 2022 року в Університеті Ушинського для здобувачів ОНП «Психологія» на платформі Zoom було проведено онлайн-лекцію на тему «Психологія губристичної мотивації».

Сторінка 1 із 224