Літературно-музична композиція «Мови нашої слова-наша музика жива»

24 лютого в бібліотеці-філії №2 ім. К. Г. Паустовського для студентів Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулась літературно-музична композиція «Мови нашої слова -наша музика жива». Захід був присвячений Міжнародному дню рідної мови та Міжнародному дню материнської мови-International Mother Language Day.

Візит здобувачів спеціальностей Право та Політологія в бібліотеку Університету Ушинського

21 лютого 2020 року здобувачі першого року навчання спеціальностей Право та Політологія разом із асистентом кафедри політичних наук і права Швець С. Л. в рамках тижня академічної доброчесності здійснили візит до бібліотеки Університету Ушинського, де мали змогу прослухати лекцію з питань академічної доброчесності.

Перемога студента фізико-математичного факультету у чемпіонаті України з шахів

З 11 по 22 лютого 2020 року у м. Краматорськ проходив чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років. Студент третього року навчання фізико-математичного факультету спеціальності 14 Середня Освіта (Математика) Університету Ушинського Юровських Олександр Ігорович у змаганнях з класичних шахів зайняв ІІІ місце, з швидких шахів – ІІІ місце, з бліцу – ІІ місце!

Відкрита лекція з питань академічної доброчесності

21 лютого 2020 року на факультеті іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського завідувачем кафедри західних і східних мов та методики їх навчання доцентом А. А. Юмрукуз було проведено відкриту лекцію на тему: «Академічна доброчесність в Україні: принципи і засади» для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників.

Випуск магістрів спеціальності «Менеджмент»

Кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління 21 лютого 2020 року було організовано та проведено церемонію вручення дипломів магістрів випускникам спеціальності «Менеджмент» (магістр з управління, керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), менеджер освітніх програм).

Академічна доброчесність в дисертаційних дослідження

До заходів в межах тижня Доброчесності доєднатися аспіранти кафедри політичних наук і права. Окремою секцією круглого столу «Академічна доброчесність як умова якісного освітнього процесу» було засідання аспірантів, які саме зараз працюють над оформленнях своїх дисертаційних досліджень.

Тиждень Академічної доброчесності у бібліотеці Університету Ушинського

20 та 21 лютого 2020 року у приміщені бібліотеки Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» пройшла серія заходів з метою популяризації культури доброчесності всіх учасників освітнього процесу.

Кафедра педагогіки Університету Ушинського оголошує старт конкурсу есе з теми «ЩО ДЛЯ МЕНЕ ПАТРІОТИЗМ І ЛЮБОВ ДО БАТЬКІВЩИНИ»

Для участі запрошуються студенти всіх факультетів Університету Ушинського

Рекомендації щодо написання есе:

Сторінка 1 із 131