Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмами: «Нейрореабілітація: формування навичок для корекції та відновлення рухів і мовлення дітей»

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації оголошує реєстрацію на курси підвищення кваліфікації для тренерів (тренерів-викладачів), вчителів фізичної культури, фахівців у сфері фізичної культури, спорту та реабілітації, фахівців освіти (спеціальної освіти), логопедів (терапевтів мови та мовлення) та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, педагогічних працівників, що займаються фізичною реабілітацією !

Вітаємо нашого випускника Лі Чжоупена з отриманням ГРАН ПРІ на Міжнародному фестивалі-конкурсі

104 липня 2022 року завершився ІІ тур Міжнародного конкурсного Україно-Угорського проєкту «STARS JF SPRING 2022», що проводився на базі Міжнародного фестивального порталу OREA FEST з 30.05.2022 по 04.06.2022.

Підведення підсумків практики з математики у закладах загальної середньої освіти у червні 2022 року

10Упродовж червня 2022 року на фізико-математичному факультеті були проведені підсумкові конференції з виробничої (педагогічної) практики з математики у закладах загальної середньої освіти.

Профорієнтаційна зустріч із випускниками Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж»

1На факультеті дошкільної педагогіки та психології упродовж навчального року відбуваються профорієнтаційні зустрічі з потенційними абітурієнтами. Так, 28 червня 2022 року деканом факультету дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», доктором психологічних наук, професором Оленою Булгаковою було ініційовано профорієнтаційну зустріч із випускниками Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж». Зустріч відбулася в онлайн форматі.

Щиро вітаємо Олену Анатоліївну Гудзь, старшого викладача кафедри теорії музики і вокалу, з присвоєнням Почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

1У ці важкі часи Олена Анатоліївна продовжує широку благодійну концертну діяльність в країнах Європи з метою пропагування українського вокального мистецтва.

Онлайн-лекція стейкголдера з прикладної фізики

129 червня 2022 року в Університеті Ушинського для студентів та аспірантів спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали і )14 Середня освіта (фізика) відбулася онлайн-лекція Ян Чжан (Yang Zhang) - PhD з фізики (Material Science), доцента Коледжу матеріалознавства та хімічної інженерії Харбінського інженерного університету (Китай) на тему «Синергетичне підвищення міцності та пластичності високоентропійних сплавів новими біфункціональними нанопреципітатами».

Перший випуск бакалаврів спеціальності «публічне управління та адміністрування»

1З 20 по 29 червня в Університеті Ушинського вперше відбулася атестація студентів бакалаврату «Публічне управління та адміністрування». Освітньо-професійну програму спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ліцензовано в Університеті Ушинського у 2017 р., перший набір здійснено у 2018 році, а на початку цього року ОПП пройшла успішну акредитацію за процедурою НАЗЯВО.

Сторінка 1 із 256