Вітаємо з перемогою!

Студенти факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського здобули призові міста в International online competition «Art in experience» в Македонії:

І премія - Маргарита Безчастна (клас доц.. Джулай Г.А.),

Студент Університету Ушинського став лауреатом Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Music Universe»

Вітаємо студента факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Кіріяка Богдана із званням лауреата ІІІ ступеню Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Music Universe» в номінації «Академічний спів» (клас викл. Чеменян Г.П.).

Успішний виступ студентів Університету Ушинського на Міжнародному фестивалі мистецтв «Summer Fest Odessa 2020»

Вітаємо студентів факультету музичної та хореографічної освіти з успішним виступом на І Міжнародному фестивалі мистецтв «Summer Fest Odessa 2020», який проходив з 1 по 3 липня. В номінації «Академічний вокал» лауреатами І премії стала Маргарита Безчастна (клас доц.. Джулай Г.А.) та Лю Сяомей (клас ст. викл. Шафарчук Т.Г.). ІІ місце посіла Нателла Кебуладзе  (клас ст. викл. Шафарчук Т.Г.). В номінації «Інструментальний жанр» звання лауреата ІІ премії одержав Юрій Данільченко (клас ст.викл. Десятнікової Н.Л.).

Нова перемога студентки Університету Ушинського на вокальному конкурсі

Студентка факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Нателла Кебуладзе здобула нову перемогу - звання лауреата І премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золота хвиля».

Університет Ушинського взяв участь у Міжнародному Online-воркшопі з медіативного конфлікт-коучінгу

26-27 червня 2020 р. у межах Міжнародного проєкту DAAD «Конфлікт-коучінг, розповсюдження процедур медіативного діалогу» (Проєкт – ID: 57523748) професори та доценти кафедри освітнього менеджменту та публічного управління, кафедри загальної та диференціальної психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (С. Тронько, Н. Черненко, І. Бринза, О. Гусак та ін.) взяли участь у міжнародному тренінговому Online-воркшопі з теми «Медіативний конфлікт-коучінг».

Перемога студента Університету Ушинського у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв

Студент факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Лян Вейхун став лауреатом І премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "В ОБІЙМАХ ЧАСУ" в номінації «Інструментальне мистецтво». Конкурс  пройшов  27 червня 2020 р. за підтримки Міністерства культури України в  м. Київ.

Перше місце студентки Університету Ушинського на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Music Universe»

26 червня 2020 року студентка факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Кебуладзе Нателла посіла І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі  мистецтв «Music Universe» в номінації «Академічний спів».

Вітаємо переможців!

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс "Stars of Olympus" пройшов в м. Київ 25 червня 2020 року. В номінації «Академічний спів» переможцями стали студенти факультету музичної та хореографічної освіти:

Сторінка 1 із 144