Аспірантка Юлія Гюльхан взяла участь у роботі Саміту в Брюселі

1Здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Філософія» Юлія Гюльхан (науковий керівник проф. Олена Лісеєнко) взяла участь у роботі Саміту «Європейської асоціації жінок України», який відбувся 14-16 квітня 2024 року в Брюсселі. Це значуща подія, яка зібрала разом лідерок та активісток з різних куточків Європи для обговорення ключових питань, що стосуються прав та можливостей жінок.

«Практико-орієнтовані задачі у шкільному курсі природничо-математичних дисциплін»

1«Практико-орієнтовані задачі у шкільному курсі природничо-математичних дисциплін»! Курси підвищення кваліфікації для вчителів природничо-математичних дисциплін на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

Захід з морально-психологічної підтримки від Військово-морських сил України

0117 квітня в Університеті Ушинського відбувся захід з морально-психологічної підтримки та національно-патріотичного виховання здобувачів освіти, який було проведено представниками 73 центру морально-психологічної підтримки Військово-морських сил Збройних сил України.

Участь аспірантів кафедри педагогіки у програмах академічної мобільності

1Аспіранти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 015 Професійна освіта активно долучаються до програм академічної мобільності.

Профорієнтаційна робота на факультеті музичної та хореографічної освіти

112 квітня на факультеті музичної та хореографічної освіти старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Юлія Волкова провела майстер-клас «ТАНЕЦЬ ПОСТМОДЕРНУ» для учнів старших класів і викладачів театрально-хореографічного відділу Мистецької школи № 12 м. Одеси.

Вітання з успішним захистом кандидатської дисертації

112 квітня 2024 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.053.01 Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся захист кандидатської дисертації Листопад Наталі Леонідівни з теми «Педагогічні умови формування цифрової культури студентів педагогічних коледжів», науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Університету Ушинського Княжева Ірина Анатоліївна.

Анонімне опитування серед студентів щодо розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді.

1В Університеті Ушинського з 9 квітня 2024 року розпочалося анонімне опитування серед студентів щодо розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді.

День відкритих дверей навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту Університету Ушинського.

ngerbВи запрошені на день відкритих дверей навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту Університету Ушинського.

Сторінка 1 із 367

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/