Нарада з питань підвищення якості освіти здобувачів ступеня доктора філософії

1

На факультеті музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського 13 січня відбулася нарада з питань якості підготовки здобувачів ступеня доктора філософії за напрямом 01 Освіта/Педагогіка спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво). У нараді взяли участь: гарант ОНП, доктор педагогічних наук, професор О.Є. Реброва; внутрішні стейкхолдери – декан факультету музичної та хореографічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Н.К. Білова; завідувачка кафедри теорії музики та вокалу, кандидат педагогічних наук, доцент Н.Г. Кьон; завідувачка кафедри музично-інструментальної підготовки, кандидат педагогічних наук, доцент М.Г. Демидова, а також наукові керівники здобувачів. Гарант ОНП професор О.Є. Реброва після участі у дводенному онлайн тренінгу з тренерами НАЗЯВО розповіла про актуальні проблеми підготовки аспірантів у контексті підвищення якості їхньої освіти. Під час обговорення було проаналізовано стан підготовки здобувачів ступеня доктора філософії у новому онлайн форматі, визначено аспекти проведення їхньої педагогічної практики.

Шановні здобувачі освіти, викладачі, співробітники університету! Вас рада вітати Психологічна служба Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

ngerbПід час встановленого законодавством карантину фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на забезпечення реалізації головної мети і завдань психологічної служби – надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги та зміцнення психічного й фізичного здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу; сприяння забезпеченню психологічної безпеки.

Відбулася нарада групи забезпечення ОНП Середня освіта. Музичне мистецтво для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня

IMG_20210105_143619На кафедрі музичного мистецтва і хореографії 05.01.2021 року відбулася робоча зустріч гаранта ОНП Середня освіта (Музичне мистецтво) професора О.Є. Ребрової з новими членами групи забезпечення.

Урочисте відкриття зимового мовного табору «Китайській Міст»

204 січня 2021 року на платформі Освітньо-культурного центру «Інституту Конфуція» Університету Ушинського та Харбінського інженерного університету (ХІУ) відбулася урочиста онлайн-церемонія відкриття зимового мовного табору «Китайській Міст», у якому взяли участь понад 60 учнів закладів загальної середньої освіти.

Анкетування викладачів Університету Ушинського

ngerbЗ 4 до 31 січня 2021 р. в нашому Університеті проходить опитування щодо внутрішнього забезпечення якості освіти.

hny_herbНоворічне привітання ректора Університету Ушинського академіка О. Я. Чебикіна 2021

Регіональний інформаційно-ресурсний центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери

1Упродовж листопада - грудня 2020 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського було проведено курси підвищення кваліфікації за програмами:

Інформаційна зустріч «Результати апробації інноваційних курсів»

129 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч  «Результати апробації інноваційних курсів» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Сторінка 1 із 162