Вже у четвер відбудеться сьомий онлайн-тренінг! Тема: "Медіація як метод розв‘язання конфліктної ситуації у сфері бізнесу"

ngerbВже у четвер відбудеться сьомий онлайн-тренінг!

Дата: 01 грудня 2022 р. Час: 16.00

Тема: "Медіація як метод розв‘язання конфліктної ситуації у сфері бізнесу"

Ректор університету нагородив студентів почесними грамотами

129 листопада, на засіданні Вченої Ради Університету Ушинського, Ректор університету нагородив студентів почесними грамотами за свідому громадську позицію, активну участь у житті університету, високі академічні, академічно-творчі досягнення та з нагоди Міжнародного дня студента.

Круглий стіл «Інформаційне суспільство: право, інновації, бізнес» (м. Дніпро)

1129 листопада 2022 року на базі Дніпровського гуманітарного університету в он-лайн форматі відбувся круглий стіл на тему «Інформаційне суспільство: право, інновації, бізнес». Кафедру філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Університету Ушинського на пленарному засіданні представляла д. філос. н., проф. Оксана Петінова з темою «Людина економічна та сучасні виклики суспільства».

Запали свічку пам’яті…

1У кожну четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата – День пам’яті жертв Голодомору. З цього приводу доцентом кафедри біології і охорони здоров’я Університету Ушинського Філіпцовою Катериною Анатоліївною проведено виховну роботу зі студентами 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).

Захист дисертації доктора філософії

1В Університеті Ушинського 25.11.2022 р. на факультеті музичної та хореографічної освіти було проведено прилюдний захист дисертації Юань Шаоцянь «Формування вокально-фахової компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва на засадах здоров’язбережувальних технологій» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/педагогіка за спеціальністю: Середня освіта (предметна спеціальність: Музичне мистецтво).

1Гаранти програм проф. Вдовіченко О.В., проф. Казанжи М.Й. та здобувачі першого (бакалаврського) рівня ОПП Психологія та третього (освітньо-наукового) рівня ОНП Психологія долучилися до серії зустрічей з психологами-практиками для здобуття досвіду з саморегуляції в умовах поточної кризи та травми.

Курси підвищення кваліфікації для вчителів математики на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: Методологія розвитку числової лінії в курсі математики закладів ЗСО(для вчителів математики) 02.12.2022-12.12.2022, обсягом 30 годин

Гостьова лекція та зустріч з експертом-практиком (Павло Дзіковський)

2На запрошення Директора Інституту управління, психології та безпеки Львівського університету внутрішніх справ (ЗВО – партнер), стейкхолдера ОНП Філософія, докт. філос. н., проф. В’ячеслава Бліхара відбулася відкрита гостьова лекція на тему «Аналітична позиція крізь призму модерну та постмодерну» та зустріч з експертом – практиком. Запрошений лектор – Павло Дзіковський, клінічний психолог, психотерапевт. Організатор зі сторони Університету Ушинського – гарант ОНП «Філософія» проф. Оксана Петінова.

Сторінка 1 із 270