27 вересня - Всеукраїнський день дошкілля.

img_7647На факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського весь тиждень панувала святкова атмосфера. Студенти привітали зі святом викладачів та працівників факультету, подякувавши за ті безцінні знання й мудрість, що вони передають майбутньому поколінню вихователів, за професійні досягнення, які постійно допомагають вдосконалювати Дошкільну освіту в Україні; побажали натхнення, гарного настрою та мирного неба над головою.

В університеті проведено VI Міжнародну конференцію з адаптивних технологій управління навчанням

123-25 вересня 2020 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського проходила Шоста Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням, організатором якої виступила кафедра прикладної математики та інформатики на чолі з професором Мазурок Тетяною Леонідівною. В цьому році конференція присвячена 100-річчю зі дня заснування фізико-математичного факультету Університету Ушинського.

Запрошуємо абітурієнтів на підготовчі курси для складання ЗНО та вступних іспитів

ngerbЗаняття на підготовчих курсах проводитимуться щотижнево з кожного предмета по буднях з 16.00 до 19.00 та в суботу з 09.00 до 16.00

Програма підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність і наукова комунікація викладача в цифрову епоху»

avaУпродовж серпня-вересня 2020 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського було проведено курси підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність і наукова комунікація викладача в цифрову епоху» в обсязі 90 годин (3 кредити ECTS), що організовані Регіональним інформаційно-ресурсним центром професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери і Бібліотекою Університету Ушинського.

ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ «КОУЧИНГ КОНФЛІКТІВ І МЕДІАЦІЯ У СУСПІЛЬСТВІ ТА БІЗНЕСІ»

1Кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління Університету Ушинського у якості гостьового лектора був запрошений професор Гамбурзького університету, керівник Гамбурзької школи психології комунікацій людей та медіації Олександр Редліх, який 22 вересня 2020 року на платформі офіс 365 («Microsoft Teams») прочитав онлайн-лекцію за темою «Коучинг конфліктів і медіація у суспільстві та бізнесі» для здобувачів кафедри зі спеціальностей 073 «Менеджмент»  (ОПП «Управління закладом освіти»). Слухачами лекції стали також здобувачі спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування», 081 «Право», 052 «Політологія», викладачі Університету Ушинського.

В Університеті Ушинського розпочато процес зі створення Кодексу честі

m21 вересня 2020 року відбулося перше засідання ініціативної групи з розробки Кодексу честі в Університеті Ушинського. До складу групи увійшли студенти 2-3 курсів навчання спеціальностей «Право» та «Політологія» (Ігнатенко В., Тимошенко О., Гладка В., Шакланова А., Петрук Ю., Васильченко С. та ін.), які на основі кращих практик університетів світу та України розроблять проєкт Кодексу, що стане етичною конституцією поведінки усіх учасників освітнього процесу в університеті. Науково-методичний супровід процесу створення документу здійснює університетська Юридична клініка. Уже на початку жовтня проєкт буде презентований студентській громаді, після чого пройде обов’язкову процедуру  громадського обговорення на офіційному веб-сайті університету.

Університет Ушинського та Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» взяли участь у фестивалі «Museum.Fest»

1Освітньо-культурний центр Інституту Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського взяв участь у фестивалі «Museum.Fest», що вперше відбувся в Україні і вперше – в Одесі! Так, 19 – 20 вересня 2020 року в Зеленому театрі «Інститут Конфуція» Університету Ушинського привітав одеситів і гостей міста з 5-м ювілейним театральним сезоном, до якого завітали представники десятків музеїв зі всієї країни, щоб показати, здивувати і надихнути своїми грандіозними експозиціями та сучасними інтерактивами для дітей і дорослих.

Центр «POLITICUS» став учасником програми створення мережі університетських аналітичних центрів

politicusЦентр соціально-політичних досліджень «POLITICUS» Університету Ушинського виборов право стати учасником програми створення та розвитку мережі університетських аналітичних центрів, яка ініційована Школою політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Сторінка 1 із 148