Гостьове заняття "Історія та розвиток стрілецького спорту"

2На запрошення кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін 14 червня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації тренер Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Башавець О.А. провів гостьове лекційне заняття з теми "Історія та розвиток стрілецького спорту" для студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
спеціальності 017 Фізична культура і спорт.
Під час заняття було обговорено проблеми та перспективи розвитку національного та світового стрілецького спорту, сучасні методики підготовки спортсменів-стрільців.

Корпоративне навчання для співробітників та науково-педагогічних працівників на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

ngerbДо уваги науково-педагогічних працівників Університету Ушинського!

З 14.06.2021 р. розпочинається корпоративне навчання для науково-педагогічних працівників за програмою «Інструменти наукометричних баз даних» .

Перша лекція буде проходити 14.06.2021 р. на платформі «Teams» о 16:20.

З 17.06.2021 р. розпочинається корпоративне навчання для співробітників університету за програмою «Сучасна онлайн-комунікація (культура віртуального спілкування)» .

Перша лекція буде проходити 17.06.2021 р. на платформі «Teams» о 16:20.

Проєкт «ПолітЕкологія 2.0. Твоя думка важлива!»

Політекологія 111 червня Центром соціально-політичних досліджень «Politicus» у співпраці із ГО «Зелена молодь України» та за підтримки фонду Bureau de Helling Democracy Development Abroad відбувся тренінг «ПолітЕкологія 2.0. Твоя думка важлива!» для студентів спеціальностей 052 Політологія та 081 Право. Під час заходу були змодельовані громадські слухання, вирізнено локальні проблеми регіону та потенційні шляхи їх вирішення, відбулося обговорення результатів соціологічного дослідження, яке проводилося попередньо як в Університеті Ушинського, так і в університетах-партнерах проєкту, а саме Донецькому національному університеті імені В. Стуса (м. Вінниця) та Ужгородському національному університеті. Даний захід дозволив учасникам отримати не лише теоретичні знання, але і практичні навички.

Запрошуємо на онлайн-семінар «УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ США (ШТАТ КАЛІФОРНІЯ)» на платформі «ZOOM»

mІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Університет Ушинського

Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери

Кафедра освітнього менеджменту та публічного управління

Сommunity Outreach Academy Elementary Charter School

«Літня спартакіада 2021»в інституті фізкультури, спорту та реабілітації Університету Ушинського

photo_2021-06-13_17-00-0810 червня 2021 року у спортивно-ігрових залах навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського вперше було проведено для співробітників та студентів «Літню спартакіаду інституту 2021».

ДОДАТКОВА ВАКЦИНАЦІЯ!

ngerbУВАГА!

ДОДАТКОВА ВАКЦИНАЦІЯ!

Шановні працівники Університету Ушинського!

Високий результат студента Університету Ушинського на XVI Літній універсіаді з бадмінтону

1З 7 по 9 червня 2021 року в Одесі пройшли фінальні змагання XVI Літньої універсіади з бадмінтону, за результатами яких студент Універистету Ушинського Максим Дубенко посів ІІІ місце.

Круглий стіл з питань вдосконалення освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт»

2

8 червня 2021 року у навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського відбувся круглий стіл «Цілі, зміст, результати навчання за освітньо-професійною програмою «Фізична культура і спорт» у змішаної формі участі, де у колі стейкхолдерів, дотичних до сфери фізичної культури і спорту, були розглянуті актуальні питання щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Сторінка 1 із 196