Реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Навчання математики у 5-6 класі НУШ»(для вчителів математики)

111Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Навчання математики у 5-6 класі НУШ»(для вчителів математики) 14.04.2023р.- 24.04.2023р.

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Інформатика та методика її навчання в початковій школі»(для вчителів початкової школи)

1Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Інформатика та методика її навчання в початковій школі»(для вчителів початкової школи)

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи»

00124 березня 2023 р., за ініціативи кафедри теорії і методики декоративно-прикладного мистецтва та графіки художньо-графічного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», відбулась ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Декоративно-прикладне мистецтво в національній системі художньо-педагогічної освіти: сучасний досвід і перспективи» в онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції "National session with international participation of student scientific communications, 27th edition" (сертифікати))

1За результатами участі у Міжнародній науково-практичній конференції "National session with international participation of student scientific communications, 27th edition", яка відбулась у Moldova State University, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 року денної форми навчання за спеціальністю 053 Психологія отримали сертифікати.

Візит аташе Посольства Угорщини в Україні до Університету Ушинського.

0123 березня 2023 року відбувся візит аташе з питань культури та освіти Посольства Угорщини в Україні пана Міхая Грубера до Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

Зустріч з керівником школи з поглибленим вивченням німецької мови

123 березня 2023 року на базі факультету іноземних мов відбулася дружня зустріч з керівником StartDeutsch Schule (СтартДойч Шуле) Маркусом Пойзером.

Участь студентів факультету музичної та хореографічної освіти у конференціях

1Студенти факультету музичної і хореографічної освіти протягом минулого тижня з 16 по 23 березня брали активну участь у наукових студентських конференціях. 

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації для тренерів-викладачів з різних видів спорту вищої, першої та другої категорій, фахівців структур управління закладами та організаціями сфери фізичної культури і спорту

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери, кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств Університету Ушинського за підтримки Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації оголошують реєстрацію на курси підвищення кваліфікації для тренерів-викладачів з різних видів спорту ВИЩОЇ, ПЕРШОЇ та ДРУГОЇ категорій, фахівців структур управління закладами та організаціями сфери фізичної культури і спорту!

Сторінка 1 із 289

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського