Відкрита лекція Марини Бедної на тему: «Стійкість та гнучкість людського мозку: дані когнітивних нейробіологічних досліджень сліпоти»

Image016 квітня 2022 року об 15.00 год., відбулась  відкрита лекція Марини Бедної - кандидата біологічних наук, ад'юнкт-професора факультету психології та наук про мозок Університету Джона Хопкінса (США)  на тему: «Стійкість та гнучкість людського мозку: дані когнітивних нейробіологічних досліджень сліпоти»

Протягом березня 2022 року викладачи кафедри загальної та диференціальної психології приймали участь у декілька заходах, де підвищували кваліфікацію за актуальними темами стосовно стану суспільства в стані війни

2Протягом березня 2022 року викладачи кафедри загальної та диференціальної психології приймали участь у декілька заходах, де підвищували кваліфікацію за актуальними темами стосовно стану суспільства в стані війни

Лекція «Теоретичні і практичні аспекти академічної доброчесності» для здобувачів спеціальності 053 Психологія

Screenshot_130 березня 2022 року в рамках Тижня академічної доброчесності Університеті Ушинського, аспірантка 2-го курсу денного відділення кафедри теорії та методики практичної психології Мендело Вікторія під керівництвом доцента кафедри теорії та методики практичної психології Вдовіченко Оксани Володимирівни провела лекцію «Теоретичні і практичні аспекти академічної доброчесності» для здобувачів спеціальності 053 Психологія за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти першого і другого року навчання.

Відбулася лекція на тему: «Інформаційна грамотність здобувача вищої освіти як важлива умова для написання студентських робіт з низьким коефіцієнтом плагіату»

Screenshot_129 березня 2022 року в рамках Тижня академічної доброчесності Університеті Ушинського, аспірантка 2-го курсу денного відділення кафедри теорії та методики практичної психології Ковальська Христина під керівництвом доцента кафедри теорії та методики практичної психології Косьянової Олени Юріївни провела лекцію «Інформаційна грамотність здобувача вищої освіти як важлива умова для написання студентських робіт з низьким коефіцієнтом плагіату» в рамках дисципліни «Диференційна та експериментальна психологія» для здобувачів спеціальності 013 Початкова освіта за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти першого року навчання.

Науково-педагогічна практика здобувачів ОНП Психологія

Screenshot_1В рамках науково-педагогічної практики, 29.03.2022 року, аспірант 2 курсу спеціальності 053 Психологія Бабчук Микита Ігорович провів лекцію на тему «Предмет та методи психології дитинства» студентам 3 курсу денної форми навчання, спеціальності 012 Дошкільна освіта. Лекцію було проведено на високому науково-методичному рівні, з використанням сучасних методів викладання. Здобувачів було ознайомлено з понятійно-категорійним апаратом психології дитинства, її предметом, принципами та основними методами, надано характеристику взаємозв’язку теоретичних надбань з запитами практики, лектором було наведено доречні приклади. Студенти отримали вичерпні відповіді на питання, що їх зацікавили.

Завершилось Міжнародне стажування викладачів, наукових керівників та аспірантів спеціальності 053 Психологія

Screenshot_1Міжнародне наукове стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща – Україна), організаторами якого були: фундація «Зустріч» (Польща), кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), громадська організація «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна) завершилось. Вітаємо викладачів, наукових керівників та аспірантів з успішним завершенням стажування та отриманням сертифікатів!

В лютому -березні 2022 року підвищення кваліфікації працівниками кафедри

Screenshot_1Викладачи кафедри (М.Й. Казанжи, І.В. Бринза, О.А. Оріщенко, Т.Ю. Ульянова, І.А. Василенко), підвищують свою кваліфікацію в межах міжнародного стажування за програмою «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

Гостьова лекція для здобувачів ОНП «Психологія» та освітнього ступеня магістр (відділення перепідготовки фахівців за магістерською програмою з психології) в Університеті Ушинського

Image0423 лютого 2022 року в Університеті Ушинського за ініціативи гарантів ОНП Психологія проф. М.Й. Казанжи та ОПП Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти доц. О. О. Водолазської було проведено на платформі Zoom онлайн-лекцію на тему «Психологія становлення життєстійкості особистості».

Сторінка 1 із 3

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/