Про проведення опитування серед студентів

01В Університеті Ушинського протягом квітня 2024 року психологічною службою університету на чолі з практичним психологом Сазоновою Іриною проводилось опитування серед студентів щодо розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді.

Анонімне опитування серед студентів щодо розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді.

1В Університеті Ушинського з 9 квітня 2024 року розпочалося анонімне опитування серед студентів щодо розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді.

Вебінар "Профілактика суїцидів та суїцидальної поведінкі серед молоді".

1Сучасний ритм життя, а також багато інших суб’єктивних факторів призводять до того, що в певний момент людина зважується на злочин – злочин проти свого життя.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

6Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

1Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проводиться опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Тренінги з адаптації «Моя група» для здобувачів першого року навчання.

1На початку нового 2023-2024 навчального року у Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» пройшов цикл тренінгів з адаптації «Моя група» для першокурсників усіх факультетів та інститутів.

Тренінг для студентського самоврядування гуртожитків «Ефективна комунікація»

012 жовтня 2023 року практичний психолог університету Ірина Сазонова провела тренінг «Ефективна комунікація» для студентського самоврядування гуртожитків.

Тренінг «Покращення лідерського потенціалу особистості»

0130 вересня 2023 року студенти державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» стали активними учасниками заняття з елементами тренінгу «Покращення лідерського потенціалу особистості», який провели в спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник», під час проведення школи профспілкового лідера.

Сторінка 1 із 5

© 2024 Університет Ушинського
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/