13 грудня 2016 року було розроблено та проведено ряд заходів в межах відзначення «Всеукраїнського тижня права»

 Кафедрою політичних наук і права за підримки центру соціально-політичних досліджень "Politicus" на виконання наказу МОН України  № 1171 від 30 вересня 2016 року "Про затвердження Плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права"  та з метою підвищення рівня правової культури  студентів  з 05 грудня по 13 грудня 2016 року було розроблено та проведено ряд заходів в межах відзначення  «Всеукраїнського тижня права».

 

Тиждень розпочався з проведення конкурсу стінівок на правову тематику серед студентів. До заходів активно долучилися студенти спеціальностей «Право» та «Політологія», які окрім стіннівок представили правові листівки та буклети власної розробки. Також на кафедрі політичних наук і права був проведений круглий стіл на тему «Правове виховання сучасного світу» за участю студентів, аспірантів та викладачів кафедри. Цікаву дискусію викликала тема «Права людини крізь призму сучасності», яку представив студент 1 курсу спеціальності «Політологія» Горобець Василь.
Цікавою та пізнавальною для студенів стала зустріч з судовим експертом у сфері інтелектуальної власності, який розкрив актуальну наразі проблему авторських прав на високому науковому рівні. Студенти мали змогу поглибити знання у своїй майбутній професійній діяльності
Заходи, що проводилися в рамках Всеукраїнського тижня права були спрямовані на розвиток інтелектуального потенціалу студентів, формування інтересу до пошукової діяльності, а також на розвиток креативних здібностей. 

 

 

 

 

Останнє оновлення: Четвер, 15 грудня 2016, 12:59

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory