Розширення українсько-польської академічної співпраці

У межах міжнародного співробітництва 6 лютого 2017 року Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К Д. Ушинського відвідала делегація польського Університету економіки в м. Бидгощ.

Університет економіки в м. Бидгощ є потужним науковим центром у Польщі, що був заснований у 1992 році. На зустрічі з ректором Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського академіком О. Я. Чебикіним польский виш представляли - Олександр Скалий, директор інституту здоров`я і спорту, уповноважений представник Канцлера Універистету економіки в Бидгощі, Почесний консул Польських Конгресів, а також Єржі Рутковський, президент Кластера “Європа на Сході”, університетський партнер з боку польських роботодавців.

У ході візиту були визначені пріоритетні напрями співпраці: створення бізнес-інкубатора; реалізація програми підготовки фахівців з рятування на воді; навчання студентів за програмами подвійних дипломів; післядипломної освіти; науково-педагогічного стажування; організації та проведення спільних наукових форумів, семінарів, круглих столів; участі в міжнародних програмах мобільності ERASMUS+; підготовки спільних наукових проектів; здійснення мовної підготовки; реалізації інших міжнродних програм у галузі фізичної реабілітації, фізичної культури та спорту, рекреації, історії, фізики, інформатики, туризму, педагогіки, у тому числі й у сфері транскордонного співробітництва України та Польщі тощо.

Під час зустрічі був підписаний договір про співпрацю українського та польського універистетів.

Останнє оновлення: П'ятниця, 10 лютого 2017, 15:11