Факультет музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського: урочисте вручення дипломів магістрам

27 лютого на факультеті музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського відбулося урочисте вручення дипломів магістрам-випускникам 2017 року. Привітати випускників прийшли викладачі факультету, студенти, батьки та друзі.

Із словами привітання перед  випускниками  виступили  декан факультету музичної та хореографічної освіти доцент Білова Наталя Костянтинівна та заступник декана з виховної роботи доцент Горожанкіна Оксана Юріївна. У своїй промові Н. К. Білова зазначила, що звання випускника-магістра – це висока честь і відповідальність, а  диплом магістра – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців й побажала випускникам вдало реалізувати набуті в університеті досвід і знання, творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане та одержувати від роботи лише задоволення.

«Вручення дипломів – свято радісне, але й одночасно сумне, бо нам було приємно працювати з вами. Ми вами пишаємося й бажаємо не зупинятися на досягнутому! Успіхів вам, професійного ствердження та творчої наснаги!» –наголосила О.Ю. Горожанкіна.

Студенти молодших курсів побажали випускникам успішної реалізації у професії, щоб кожен випускник знайшов роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення, творчих успіхів та особистого щастя. 

Кращим випускникам були вручені грамоти за творчі досягнення та активну участь в житті університету.

Щирою була подяка професорсько-викладацькому складу факультету від самих магістрів.  Випускниці  Надія Горячева та Ольга Купавченко побажали  викладачам сумлінних студентів і натхнення в роботі.

Також випускниками було підготовлено святковий «Капусник», у якому вони продемонстрували свої професійні вміння, навички і таланти, набуті під час навчання на факультеті музичної та хореографічної освіти.

Вітаємо наших випускників!  Бажаємо їм міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму,  успіхів у досягненні поставленої мети та щасливої професійної дороги!


 

Останнє оновлення: Середа, 15 березня 2017, 16:40

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory