IX Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики «Золотий зорепад»

У IX Відкритому  Міжнародному фестивалі-конкурсі музики «Золотий зорепад» ( м.Дніпропетровськ) звання лауреата І ступеню в номінації «Фортепіано»  одержав магістрант факультету музичної та хореографічної освіти Олексій Вапняр (клас доцента Горожанкіної О.Ю.). Переможцями в номінації «Духові та ударні інструменти» стали студенти факультету музичної та хореографічної освіти - ансамбль ударних інструментів під керівництвом кандидата мистецтвознавства Рало Г.О., який також посів І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Одеса зустрічає друзів».

Щиро вітаємо наших переможців та їх викладачів та бажаємо не зупинятися на досягнутому і досягати нових висот!

Останнє оновлення: П'ятниця, 09 червня 2017, 12:30