Студентки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського виграли Студентську баскетбольну лігу України

Жіноча збірна Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського стала переможцем Студентської баскетбольної ліги України.

У фінальній серії проти дівчат з київського Національного університету фізичного виховання і спорту України одеситки свої питання вирішили в двох поєдинках, не доводячи справу до додаткового, третього.

Причому, гостьова зустріч далася нашим дівчата навіть легше, ніж домашня. Якщо в першій чверті киянки ще хоч якось упиралися (27:20 на користь одеситок), то в другій десятихвилинці їх шанси на успіх просто випарувалися (24: 9 на користь студенток Педагогічного університету).

Після великої перерви ситуація на паркеті практично не змінилася: гості спокійно контролювали хід гри і скромно виграли третій ігровий відрізок - 17:16. Як і в одеському матчі, остання чверть була програна з мізерною різницею в рахунку - 15:17, але в цілому поєдинок збірна Педагогічного університету виграла більш ніж впевнено - 83:62.

Найрезультативнішими гравцями у складі одеської команди стали Юлія Мусієнко (27 очок + 6 підбирань + 8 результативних передач), Христина Карп  яка оформила черговий «дабл-дабл» (18 очок + 15 підбирань), Єлизавета Мітіна (16 очок + 7 передач) і Марина Сазонова (11 очок).

Крім того, за підсумками турніру титул кращої центровий завоювала Христина Карп, а Єлизавета Мітіна була визнана кращим гравцем СБЛУ, з чим дівчат і вітаємо!

Останнє оновлення: Середа, 14 червня 2017, 16:29