Третій науково-практичний симпозіум «Норвезько-Українське» співробітництво

21 - 24 травня 2017 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів) пройшов Третій науково-практичний симпозіум «Норвезько-Українське» співробітництво: освіта, дослідження та бізнес», де були підведені підсумки виконання проекту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» та окреслені нові напрямки співпраці.

У симпозіумі взяли участь Посол Королівства Норвегія в Україні, представники Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та України.

З Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (м. Одеса) прийняли участь у симпозіумі ректор Чебикін Олексій Якович та керівник проекту «Україна-Норвегія» в Одесі і Одеській області  Тронько Сергій Петрович. Також із зацікавленістю сприйняли виступ слухачів проекту «Україна-Норвегія» (смт Доброслав, Одеська область).

Останнє оновлення: Четвер, 22 червня 2017, 10:51