ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ «ОРХЕСТРА» ФАКУЛЬТЕТУ МУЗИЧНОЇ ТА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ!

Студенти-хореографи Університету Ушинського посіли 1 місце на ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Сузір’я моря − сонце, молодість, краса», що відбувся в рамках Міжнародного проекту «Constellation – 2017». Під час конкурсу було виконано три хореографічних композиції: «Гопак», «Українська кадриль», «Циганський танець». Найбільш високу оцінку жури та оплески глядачів студенти отримали за виконання українського танцю «Гопак». Яскравим святом ставГала-концерт, що відбувся у залі Одеської філармонії, за участі студентів-переможців.

Художній керівник хореографічного ансамблю «Орхестра», старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Лісовська Ніна Юріївна була нагороджена спеціальним дипломом конкурсу-фестивалю «За збереження національних традицій».

Вітаємо наших танцюристів та бажаємо подальших успіхів!!!

Останнє оновлення: Понеділок, 10 липня 2017, 18:29