Моніторинг міжнародного проекту «INOVEST»

29.06.2017 р. в Південноукраїнському національному педагогічному універистеті імені К. Д. Ушинського працювала Моніторингова місія НЕО в Україні за участі представників Проекту Європейського Союзу «НЕО – Національний Еразмус+ офіс в Україні» — Жанни Таланової, Петра Крайніка, Іванни Атаманчук та запрошених фахівців з Технологічного Університету Карлсрує (Німеччина) Уте Хубер та Верени Стіл-Клен.

На зустрічі було презентовано результати проекту ТЕМПУС «Східне партнерство у галузі педагогічних інновацій в інклюзивній освіті (ІНОВЕСТ)». Про основні шляхи виконання завдань проекту, його перспективні напрями в постпроектний період доповіли: національний координатор проекту, професор Світлана Хаджирадєва; координатори проекту з вишів-партнерів: професор НПУ імені М. П. Драгоманова Олена Дікова-Фаворська, заступник директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів доцент Любов Задорожна, а також професор Університету Ушинського Наталія Черненко.

Можливості подальшої співпраці науковців з європейськими структурами, німецьким вишем-партнером та колегами з українських університетів були окреслені на підсумковій зустрічі представників моніторингової місії та команди проекту з ректором Університету Ушинського академіком Олексієм Чебикіним.

Останнє оновлення: Вівторок, 18 липня 2017, 14:36