ВІЗИТ АМЕРИКАНСЬКИХ МОРЯКІВ ДО УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

17.07.2017 року Університет Ушинського відвідала чисельна група військових моряків, що брала участь у військових навчаннях на Одещині. Проректор Сергій Тронько розповів морякам про університет.

Після знайомства американських військових з українськими студентами, учасники зустрічі приступили до виконання спільних завдань у межах підготовки університетських приміщень до навчального року. По завершенню суботника було проведено командне та індивідуальне змагання з настільного тенісу між студентами та моряками.

По закінченні заходів відбулося неформальне спілкування, де було вручено університетську подяку командиру крейсеру «USS Hue City» капітану Дену Гіллену та цінні подарунки членам екіпажу.

Останнє оновлення: Понеділок, 24 липня 2017, 13:11