ЗАСІДАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

31 серпня 2017 року відбулася конференція трудового колективу Університету Ушинського, на якій розглядалися підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік та основні завдання на новий навчальний рік.

На фото: відкриття конференції трудового колективу

Ректор університету, академік О. Я. Чебикін, доповів про основні здобутки університету в 2016-2017 навчальному році.

Серед найвагоміших визнані: проведення ІІІ Міжнародного конгресу «Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі»; розширення ліцензування та акредитації окремих спеціальностей ОС магістра та аспірантури; удосконалення профорієнтаційної роботи; поглиблення міжнародної співпраці; збільшення кількості наукових праць у науковометричних журналах; отримання понад 70 студентами університету призових місць на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, олімпіадах, творчих та спортивних змаганнях тощо. Університет посів перше командне місце в XXV міжвузівській спартакіаді м. Одеси, перше у своїй групі та третє загальне місце у Всеукраїнській спартакіаді.

Академік А. М. Богуш під час виступу звернула увагу на необхідність посилення роботи професорсько-викладацького складу над удосконаленням програм навчання у зв’язку зі значними змінами, що відбулися внаслідок уведення в дію концепції нової школи. Професор Н. К. Білова підкреслила необхідність посилення практичної підготовки студентів, зокрема шляхом залучення студентів мистецьких спеціальностей та провідних фахівців факультету до спільної роботи в межах культурних проектів університету.

Серед основних завдань на новий 2017-2018 навчальний рік визначено: модернізацію навчальної діяльності на основі інтеграції традиційних педагогічних та новітніх інформаційно-комунікаційних технологій навчання; створення на базі бібліотеки університету репозитарію наукових текстів; розширення ліцензій з окремих спеціальностей; включення фахових видань університету до науковометричних баз даних тощо.

Конференція трудового колективу схвалила звіт про результати роботи університету у 2016-2017 році та визнала її задовільною.

Останнє оновлення: Неділя, 10 вересня 2017, 09:03