Іноземні студенти

Одним з головних завдань інтернаціоналізації вишу у 2016-2017 навчальному році було надання освітніх послуг іноземним громадянам.

Під час вступної кампанії до Університету Ушинського було зараховано 170 іноземців, а саме: аспірантів – 9; студентів базових курсів – 127; слухачів підготовчого відділення – 34.

Загальна кількість іноземців, які навчалися в університеті, складала 451 особу. Студенти-іноземці прибули до університету з: Туркменістану, Китаю, Туреччини, Молдови, Еквадору, Іраку, Італії, Грузії, США, Кореї,  В`єтнаму, Білорусі, Казахстану, Ізраїлю та ін. Географію учасників освітнього процесу було розширено такими країнами як Індія та Гана.

У липні 2017 року після завершення навчання дипломи бакалавра та спеціаліста отримали 102, магістра — 32 іноземця. На підготовчому відділенні проходили довузівське навчання 43 іноземних громадянина.

12 аспірантів з числа іноземців успішно захистили кандидатські дисертації за науковими спеціальностями: 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти (4 особи), 13.00.02 – теорія та методика навчання /музика/ (8 осіб).

Останнє оновлення: Четвер, 07 вересня 2017, 13:26