"Організація Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції".

ngerbЗапрошуємо молодих учених, аспірантів, магістрів та здобувачів взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми практичної психології», яка відбудеться 17 травня 2024 року.

Всеукраїнська інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ОСВІТА ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ»

ngerbМіністерство освіти і науки україни державний заклад «Південноукраїнськийнаціональний педагогічний університет імені к. Д. Ушинського» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ОСВІТА ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ»

Круглий стіл з фахівцями ГУС в Одеській області.

127 березня 2024 року в межах Тижня Доброчесності в Університеті Ушинського відбувся Круглий стіл за участю фахівців Головного управління статистики в Одеській області на тему «РОЛЬ СТАТИСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ. СТАТИСТИЧНІ ДАНІ – ОСНОВА ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».

Академічна доброчесність очима студентів, аспірантів та молодих учених.

127 березня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 052 Політологія та 081 Право взяли участь в заході «Академічна доброчесність очима студентів, аспірантів та молодих учених», ініційованому Науковим товариством студентів, аспірантів і молодих учених Університету Ушинського. Захід спрямовано на популяризації культури доброчесності серед учасників освітнього процесу та відбувався в межах Тижня доброчесності (25-29 березня 2024 року) в Університеті Ушинського.

Академічна доброчесність очима студентів, аспірантів та молодих учених

127 березня 2024 року в межах Тижня доброчесності (25-29 березня 2024 року) в Університеті Ушинського відбувся захід «Академічна доброчесність очима студентів, аспірантів та молодих учених», ініційований Науковим товариством студентів, аспірантів і молодих учених.

Тиждень Доброчесності.Науковий семінар: «Академічна доброчесність у науковій роботі»

127.03.2024р. доцентом кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології Мельничук Іриною Валентинівною організовано та проведено науковий семінар на тему: «Академічна доброчесність у науковій роботі» зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2 курсу денної форми навчання зі спеціальності 015 Професійна освіта, ОПП "Професійна освіта (Дизайн)".

Тиждень Доброчесності.

1Практикум з Доброчесності:
«Академічна доброчесність – запорука твоїх знань за допомогою психотерапевтичної техніки «Дерево доброчесності»

Виховний захід на тему «Філософські мотиви у творчості Тараса Шевченка» (1 МСКД)

1Талант Тараса Шевченка був надзвичайним. Митець… Художник… письменник… філософ… борець за справедливість та незалежність українців. Філософський характер його творчості відображує її народність, коли кожне явище розглядається з позиції народу, мов би його очима. Оригінальність шевченківського бачення світу відображена в його творчих здобутках. Все його життя – «в постійній екзистенційній ситуації – на межі життя та смерті».

第 1 页 共 79 页