Ми розширюємо співпрацю зі стейкхолдерами, і вже в межах договору науково-педагогічні працівники кафедри розпочали науково-педагогічне підвищення кваліфікації за темою «Філософія освіти: пошук покликання людини», що проходить на базі Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay». Мета стажування: набуття глибоких теоретичних знань та практичних навичок у галузі філософії освіти, розвиток критичного мислення, аналітичних здібностей та спроможності до рефлексії, а також формування професійних компетентностей і готовності до навчання протягом життя. Підвищення кваліфікації проводить Голова правління ВМГО Сергій Терепищий, доктор філософських наук, професор. За ініціативою кафедри філософії, соціології та МСКД підписано договір про двостороннє співробітництво між Університетом та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Союз обдарованої молоді» (м. Київ).