Активності проводились на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери, за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації та контенту. В межах проєкту «Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу» НПП кафедри філософії, соціології та менеджменту СКД, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Філософія» (Інна Федорова, Елеонора Бутенко, Ігор Семенов та інші) та гарант ОНП проф. Оксана Петінова взяли участь у тренінгу «Навички перевірки фактів в освіті» (09. 05. 2023 р.) майстер-класі "Чому варто відмовитися від російського контенту" (11. 05. 2023 р.) та тренінгу «Медіаграмотність здобувачів освіти» (12. 05. 2023 р.).