Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Загальні відомості

У 1984 році в Одеському державному педагогічному інституті ім. К. Д. Ушинського (зараз Південноукраїнський національній педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського) була створена кафедра теоретичної фізики.  Кафедру очолив лауреат Державних премій, доктор фізико-математичних наук професор А. Ю. Ків. До складу кафедри входили професори М. М. Альперин, В. В. Маляров, А. І. Костарев, доценти Я. Д. Клубіс, В. П. Орлов та ін. При кафедрі успішно вчились аспіранти з міста Одеси та різних міст України. Зараз багато з них доктори і кандидати фізико-математичних наук, керівники підрозділів і організацій освіти. Кафедра вигравала багато грантів для проведення науково-дослідних робіт, у рейтингу університету займала перші місця.

Завдання кафедри полягали не тільки в тому, щоб  готувати вчителів із глибокими знаннями теоретичної фізики, а також в тому щоб:

- Розширити світогляд майбутніх вчителів у міждисциплінарних напрямках, розкриваючи зв’язок гуманітарних, природничих і точних наук;

- Підготувати майбутніх вчителів у галузі використання інформаційних та комп’ютерних технологій в науці, освіті і повсякденному житті;

- Ознайомити студентів з проблемами захисту інтелектуальних досягнень людини і суспільства.

Надалі профіль кафедри змінювався відповідно до завдань, що стояли перед системою освіти України. Наразі кафедра отримала назву: 

«Кафедра інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін»

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського