Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Онлайн-лекція «Сприяння академічної доброчесності»

116 березня 2023 року для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня фізико-математичного факультету сумісно з бібліотекою Університету Ушинського було проведено онлайн-лекцію «Сприяння академічної доброчесності», в рамках якої обговорювалися питання дотримання принципів академічної доброчесності при написанні академічних робіт та процедури їх перевірки на наявність текстових запозичень системами StrikePlagiarism та Unichek.

Вітаємо з отриманням диплома доктора філософії!

1Вітаємо викладача-стажиста кафедри вищої математики і статистики Дудко Анастасію Ігорівну з отриманням диплома доктора філософії відповідно до освітньо-наукової програми Математика за результатами успішного захисту дисертаційного дослідження на тему: «Скінченновимірні спектральні задачі на графах» за спеціальністю 111 Математика (науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри вищої математики і статистики Вячеслав Миколайович Пивоварчик).

Засідання спеціалізованої вченої ради з присудження Дудко А.І. ступеня доктора філософії зі спеціальності 111 Математика

ngerb5 січня 2023 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради з присудження ступеня доктора філософії зі спеціальності 111 Математика, на якому пройшов захист дисертації Дудко Анастасії Ігорівни на тему «Скінченновимірні спектральні задачі на графах».

Студенти-першокурсники фізико-математичного факультету побували в Одеському дитячому будинку-інтернаті

      1Студенти-першокурсники фізико-математичного факультету побували в Одеському дитячому будинку-інтернаті та взяли участь у новорічному концерті для вихованців інтернату. На  добровільні пожертвування викладачів та студентів факультету було закуплено подарунки для п’яти груп інтернату. Наші студенти привезли подарунки в інтернат та привітали вихованців із святом Нового року.

Студенти фізико-математичного факультету відправили бійцям ЗСУ посилку

2Студенти фізико-математичного факультету відправили бійцям ЗСУ посилку. Студенти написали листи нашим воїнам, намалювали рисунки, зробили невеличкі подарунки, спекли пряники, також у посилку поклали рисунки учнів 26 школи.

День захистників та захисниць України

1До свята Дня захисників та захисниць України з ініціативи студентів на фізико-математичному факультеті було відкрито збір благодійних внесків, до якого долучились студенти та викладачі.

Екскурсія в Обсерваторію

15 жовтня студенти-фізики з викладачем кафедри фізики Богданом Васильовичем Назарчуком відвідали астрономічну обсерваторію Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. В Планетарії студенти прослухали інтерактивну лекцію Базея Олександра Анатолійовича про останні досягнення людства в дослідженнях космосу та розглянули положення планет Юпітеру та Марсу на небосхилі.

Волонтерська робота студентів-першокурсників ФМФ

128 вересня студенти першокурсники фізико-математичного факультету попрацювали як волонтери в Бібліотеці Ушинського.
Під керівництвом бібліотекарки Наталії Гончаренко, завідувачки бібліографічним відділом Ірини Панченко та головного куратора фізико-математичного факультету доцента Ольги Яковлєвої студенти охоче взялися до роботи й плідно попрацювали в експозиції книгозбірні цінної та рідкісної літератури, допомогли з прибиранням у кабінетах №20 та №4 бібліотеки.

Page 1 of 9

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського