Студенти із великим задоволенням переглянули виставу «Приборкання норовливих». Під вінчальні дзвони та колоритні італійські мотиви розгорталися любовні пригоди героїв. 13 жовтня відбувся похід до Одеського обласного академічного драматичного театру доцента кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Виноградової Н.М. зі студентами 3 курсу художньо-графічного факультету.
Неможливо було пройти повз таку виставу: багатогранність акторського ансамблю дарує глядачам найяскравіші враження, радість життя та надихає на подолання всіх перепон заради кохання! Автор Лібрето – улюблений одеситами народний артист України Олег Школьник.