Урядом України відзначені видатні заслуги викладачів Університету Ушинського

ngerbНапередодні Дня працівника освіти Кабінет Міністрів України відзначив заслуги та досягнення українських науковців.

Зустріч викладачів кафедри, студентів бакалаврів, магістрантів та аспірантів кафедри з доктором наук з філології

20210914_13103114 вересня 2021 року на кафедрі філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності відбулася зустріч викладачів кафедри, студентів бакалаврів (спеціальності 033 "Філософія"; 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності"; 034 "Культурологія"), магістрантів та аспірантів кафедри з доктором наук з філології, директором Міжнародного центру мови і культури ідиш при Всесвітньому Єврейському конгресі Мордехаєм Юшковським (Ізраїль). Тема лекції: "Культура Одеси в єврейській літературі".

В Університеті Ушинського проведено профілактичну роботу щодо попередження випадків безвісного зникнення людей

ava01-02 червня 2021 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського були проведені бесіди зі здобувачами освіти з питань попередження випадків безвісного зникнення людей.

Бінарне заняття з дисципліни «Запобігання та протидія корупції»

320 квітня 2021 року в межах вивчення студентами спеціальностей 081 Право та 052 Політологія дисципліни «Запобігання та протидія корупції» відбулося бінарне заняття за участю стейкголдера університету ШИЛОВОЇ Анастасії Василівни - заступника директора Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради, із якою Університет Ушинського працює на умовах підписаного у 2020 році Меморандуму про співпрацю.

Гостьова лекція д.ю.н., доц. Усатого Г. О. з актуальних проблем антикорупційної політики України

3

19 квітня 2021 року для студентів спеціальностей 052 Політологія та 081 Право в межах вивчення дисципліни «Запобігання та протидія корупції» відбулася гостьова лекція кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Інституту права КНУ імені Т. Шевченка УСАТОГО Григорія Олександровича за темою «Антикорупційна стратегія України: сучасні виклики, новели законодавства та тенденції розвитку».

Майбутні державні службовці обговорюють хід проходження виробничої практики

112 лютого відбулася онлайн-конференція з обговорення ходу проходження виробничої практики здобувачами освіти, що навчаються в Університеті Ушинського за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.

Онлайн зустріч студентського гуртка «Вправний спікер»

ngerb04 лютого 2021 року на соціально-гуманітарному факультеті поновив свої регулярні збори студентський гурток "Вправний спікер". Чергова зустріч була присвячена темі "Вибудова успішної комунікації з негативно налаштованими слухачами". Учасники дізнались основні правила безконфліктного спілкування, засоби врегулювання агресивного настрою слухачів та регуляції власного емоційного стану під час виступу. Були розглянуті техніки ефективної комунікації з різними типами слухачів.

Кураторські години на спеціальності 052 "Політологія" та 081 "Право"

1З 9 по 13 листопада 2020 року кураторами академічних груп спеціальностей 052 "Політологія" та 081 "Право" денної та заочної форм навчання було проведено кураторські години на платформі Office365, метою яких стало запобігання поширення короновірусної інфекції та профілактика хвороби, а також організації освітнього процесу в умовах карантину.

Page 1 of 6

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського