Кафедра психіатрії, медичної та спеціальної психології
ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДРУ ПСИХІАТРІЇ, МЕДИЧНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КАФЕДРИ ПСИХІАТРІЇ, МЕДИЧНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ 2021-2026 рр.
ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ
Кафедра психіатрії, медичної та спеціальної психології почала своє існування з 30 серпня 2021 року. У витоків її діяльності як засновник і очільник перебуває доктор психологічних наук (медична психологія), професор, лікар вищої категорії, клінічний психолог Савенкова Ірина Іванівна.
Проведення занять з навчальних дисциплін, що забезпечують формування професійних компетентностей, здійснюється науково-педагогічними працівниками кафедри, які є визнаними професіоналами, з досвідом дослідницької, інноваційної, викладацької та практичної роботи за фахом:
- Савенкова Ірина Іванівна, доктор психологічних наук, професор;
- Венгер Ганна Сергіївна, кандидат психологічних наук;
- Павлова Ірина Георгіївна, кандидат психологічних наук, доцент;
- Мельничук Ірина Валентинівна, кандидат психологічних наук, доцент;
- Кондратьєва Ірина Павлівна, кандидат психологічних наук, доцент;
- Фрунзе Олена Валеріївна, асистент кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології;
- Онищенко Олена Олександрівна, викладач-стажист кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології, аспірант спеціальності 053 Психологія ДЗ «ППНУ ім. К.С.Ушинського».
Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 053 Психологія ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» другим (магістерським) рівнем вищої освіти, а також забезпечує підготовку здобувачів 053 Психологія за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, активно долучається до освітніх програм за спеціальностями «Початкова освіта», «Правознавство», «Образотворче мистецтво».
Кафедра започаткувала вперше у 2022 році, серед вищих навчальних закладів Одеси, підготовку здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія спеціалізацією «Клінічна та реабілітаційна психологія». Під керівництвом завідувача кафедри Савенкової Ірини Іванівни, яка має досвід роботи в клініці в якості лікаря та клінічного психолога більше 30 років та захистила дисертації за спеціальністю: 19.00.04 – медична психологія в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (кандидатська дисертація: «Психосимптоматика хронічних неінфекційних захворювань у дітей»; докторська дисертація: «Хронопсихологічне прогнозування перебігу психосоматичних захворювань») та має більше 200 публікацій за результатами досліджень в клініці, було розроблено освітнь-професійну програму «Клінічна та реабілітаційна психологія» та започатковано набір здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» користується попитом серед здобувачів та на ринку праці України, про що свідчить кількість конкурсних заяв та зарахованих здобувачів, яка зростає щороку, а також працевлаштування випускників в клініках та реабілітаційних установах України та за її межами.
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА "КЛІНІЧНА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ"
ПРОЦЕДУРА ВІДКРИТТЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ "КЛІНІЧНА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ"
Рецензії-відгуки на ОПП "Клінічна та реабілітаційна" психологіяВідгуки здобувачів на ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія"Відгуки випускників на ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Клінічні бази підготовки клінічних психологів-реабілітологів
КЛІНІЧНА БАЗА ПІДГОТОВКИ КЛІНІЧНИХ ПСИХОЛОГІВ, ПСИХОЛОГІВ-РЕАБІЛІТОЛОГІВ
Клінічна база №2 підготовки клінічних психологів-реабілітологів
ФОТО ОБГОВОРЕННЯ ОПП "КЛІНІЧНА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ" ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ПРЕДСТАВНИКАМИ АКАДЕМІЧНОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ (у комбінованому форматі: офлайн та онлайн-зустрічі)
Інформація про практику
Програми практики
Паспорт баз практики
Договори про співробітництво та організацію практик
Методичні рекомендації до організації практики:
- Методичні рекомендації до виробничої (ознайомлювальної) практики
- Методичні рекомендації до виробничої практики (з реабілітації)
- Методичні рекомендації до переддипломної практики
Методичне забезпечення ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Анотації вибіркових дисциплін
Аналіз вільного вибору дисциплін здобувачами на 2 семестр 2022-2023 н.р.
Гостьова лекція в умовах співпраці з Центром сімейної нейропсихології, корекції та нейрореабілітації «NEURO BRAIN BOOS”
Гостьова лекція в умовах співпраці з Одеським обласним медичним центром психічного здоров’я
Гостьова лекція у межах реалізації проєкту "Вільна Україна"
Гостьова лекція в Одеському обласному центрі психічного здоров"я кандидата медичних наук, доцента, лікаря-психіатра ПАХМУРНОГО ВІКТОРА АНАТОЛІЙОВИЧА.
Гостьова лекція здобувачів ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» з професором Ямницьким В.М.
Гостьова лекція для магістрів ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я
Волонтерська діяльність здобувачів ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Волонтерська діяльність здобувачів ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» у 2024 році
Академічна мобільність, міжнародна співпраця
Міжнародна співпраця та академічна мобільність
Академічна мобільність та неформальна освіта ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Внутрішня академічна мобільність з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника
ГРАФІК ІНДИВІДУАЛЬНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У 1 СЕМЕСТРІ 2024-2025н.р.
Кафедра здійснює підготовку фахівців зі спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» за другим (магістерським) рівнями вищої освіти денної та заочної форми навчання, активно долучається до освітніх програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями: «Психологія», «Початкова освіта», «Філософія», «Правознавство», «Образотворче мистецтво» та ін.
Завідувач кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психологі, доктор психологічних наук (19.00.04-медична психологія), професор, клінічний психолог, лікар вищої категорії Савенкова Ірина Іванівна є гарантом ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти, викладачі кафедри входять до складу розробників даної освітньо-професійної програми. Кафедра забезпечує підготовку майбутніх клінічних психологів, психологів-реабілітологів з 2022 року.
Гарантом ОПП професором Савенковою І.І. розроблено сертифікатну програму «Клінічна психологія» для проходження стажування за даним напрямком підготовки клінічних психологів, які практикують у клініках та реабілітаційних установах.
Практична підготовка майбутніх клінічних психологів відбувається на базах клінік та реабілітаційних центрів: практичні заняття на клінічних базах кафедри – Одеський медичний наркологічний центр Вектор Плюс, Одеський медичний центр реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»; виробнича практика – Одеський обласний медичний центр психічного здоров'я та центр ребілітації; центр сімейної нейропсихології, корекції та нейрореабілітації «NEURO BRAIN BOOS».
Науково-педагогічні працівники кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології розробляють робочі програми навчальних дисциплін для здобувачів вищої освіти зі спеціальностей: 053 «Психологія», 013 «Початкова освіта», 213 «Соціальна педагогіка», 054 «Соціологія», 081 «Право» та ін.
Найбільш важливими навчально-методичними розробками викладачів кафедри є:
1. Медична психологія: в 2-х т. Т.1. Загальна медична психологія. Г. Я. Пилягіна, О. О. Хаустова, О. С. Чабан, К. В. Аймедов, Ю. О. Асєєва та ін., за ред. Г. Я. Пилягіної. Вінниця: Нова Книга. 2020. 288 с.
2. Медична психологія: в 2-х т. Т.2 Спеціальна медична психологія. Г. Я. Пилягіна, О. О. Хаустова, Н. О. Марута, К. В. Аймедов, Ю. О. Асєєва та ін.; за ред. Г. Я. Пилягіної. Вінниця: Нова Книга, 2020. 496 с.
3. Савенкова І. І. Клінічна психологія. Дистанційне навчання. Інститут дини. Електронний навчальний курс [Електронний ресурс]. Київський університет імені Бориса Грінченка, 2016. Режим доступу:http://e-learning.kubg.edu.ua/course/view.php?id=22182. Савенкова І. І. Клінічна психологія: навчальний посібник. Херсон: ТОВ «Айлант», 2018. 320с.
4. Савенкова І. І. Патопсихологія: навчально-методичний посібник. Миколаїв: Іліон, 2018. 142 с.
5. Savenkova I. The Psychology of Time: tutorial. Mykolaiv: Ilion, 2020. 240 s.
6. Savenkova I. Psychosomatics: tutorial. Mykolaiv: Ilion, 2020. 180 s.
7. Савенкова І. І. Хронопсихологічне прогнозування перебігу захворювань у психосоматичних хворих: Монографія. К.: КУ ім. Б. Грінченка, 2018. 220 с.
8. Савенкова І. І. Психолого-педагогічні засади становлення професійної суб'єктності майбутніх психологів: колективна монографія / за ред. Р. А. Мороз. Миколаїв: Іліон, 2018. 180 с.
9. Наявність виданих навчально-методичних посібників для самостійної роботи студентів та дистанційного навчання. Савенкова І. І. Клінічна психологія. Дистанційне навчання. Інститут людини. Електронний навчальний курс [Електронний ресурс]. Київський університет імені Бориса Грінченка, 2016. Режим доступу: http:// elearning.kubg.edu.ua/course/view.php?id=2218
Викладачі кафедри психіатрії, спеціальної та медичної психології спрямовують свою діяльність на вдосконалення науково-методичного забезпечення за такими напрямами, як-от:
- підготовка компетентних майбутніх фахівців у галузі психології та медицини на засадах особистісно зорієнтованого підходу, з використанням ефективних форм, методів, засобів навчання;
- використання під час освітнього процесу інноваційних освітніх технологій (модульного навчання, інтерактивних, інформаційно-комунікаційних технологій тощо);
- активне запровадження сучасних технічних засобів навчання;
- удосконалення науково-методичного змісту освітнього процесу, зокрема шляхом запровадження нових навчальних дисциплін і програмних питань самостійної роботи студентів;
- створення сприятливих умов для формування особистісних якостей майбутнього фахівця, розвитку soft skills тощо.
Для комплексної перевірки знань з навчальних дисциплін розроблено необхідні засоби діагностики якості освіти: професійно зорієнтовані питання до іспитів та заліків, тести, відповідні пакети комплексних контрольних завдань.
Навчальні дисципліни, що викладаються науково-педагогічними працівниками кафедри, мають повне навчально-методичне забезпечення, яке постійно вдосконалюється, з огляду на зміни, що відбуваються в галузі науки та освіти України, оновлення нормативно-правової бази.
Викладачі кафедри виконують навчальне навантаження згідно з вимогами МОН України; проводять лекційні та практичні заняття, здійснюють керівництво курсовими, магістерськими роботами та виробничою і науково-дослідною практикою здобувачів; здійснюють рецензування курсових, магістерських, дисертаційних робіт.
Викладачі кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології постійно беруть участь у підготовці різних пізнавальних культурних заходів та екскурсій, проводять організаційні та виховні заходи у гуртожитках університету, ведуть активну профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх закладах м. Одеси та області. Ці заходи передусім спрямовані на вирішення складних завдань упродовж життя, пов’язаних з охороною здоров’я населення, профілактикою, діагностикою, лікуванням захворювань людини, підтримкою ментального здоров'я тощо.
Організаційна робота на кафедрі здійснюється за такими напрямами:
- Профорієнтаційна робота та довузівська підготовка молоді, що набуває особливого значення для регіонів, зокрема Півдня України, де є значний потенціал у вигляді великих реабілітаційних, рекреаційно-туристичних можливостей (особлива екосистема, санаторії різного спрямування, лікувально-реабілітаційні дитячі центри, бази відпочинку тощо). Співробітниками кафедри проводяться профорієнтаційні зустрічі, бесіди зі старшокласниками та абітурієнтами, їх батьками, адміністрацією закладів освіти м. Одеси та Одеської області.
- Виховна робота проводиться зі студентами, зокрема за темами, пов’язаними з охороною здоров’я населення, профілактикою, діагностикою, лікуванням захворювань людини. Куратори академічних груп співпрацюють зі студентами на паритетних засадах, організовують різноманітні дорадчі, інформаційні заходи, проводять бесіди щодо реалізації потреби практичної охорони здоров’я у підготовці клінічних психологів, психологів-реабілітологів.
- Проведення позанавчальних заходів – залучення студентів до участі в заходах з професійної просвіти, знайомство з міжфакультетськими експериментальними лабораторіями: функціональної діагностики, яку очолює професор А. І. Босенко; загальної, спеціальної та медичної психодіагностики, яку очолює кандидат психологічних наук, доцент О. Ю. Косьянова. Залучення здобувачів до відзначення національно-культурних подій в університеті, художньої самодіяльності, знайомства з різноманітними світоглядними системами та етичними поглядами.
Організація практичної підготовки майбутніх клінічних психологів, психологів-реабілітологів відбувається виключно на базах клінік та реабілітаційних установ Одеси (практичні заняття з фахових дисциплін, виробнича практика (ознайомлювальна), виробнича практика (з реабілітації), переддипломна практика.
Підготовка на кафедрі клінічних психологів та психологів-реабілітологів
Науково-педагогічний склад кафедри
Професорсько-викладацький склад кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології відзначається високим рівнем професійної підготовки. До складу кафедри входять 9 штатних співробітників, зокрема: докторів наук, професорів - 1 особа (11%), кандидатів наук, доцентів – 6 осіб (66 %), викладачів – 2 особи (23%).
Співробітниками кафедри забезпечується викладання фундаментальних та фахових дисциплін, що передбачені навчальними планами, а саме: клінічна психологія, патопсихологія та основи психіатрії, психодіагностика психічних розладів та їх реабілітація, анатомо-фізіологічна основа ЦНС, психофізіологія, нейропсихологія, психосоматика, реабілітаційна психологія, психологічний супровід військовослужбовців, психотерапія та практики впливу, психологічний тренінг у роботі клінічного психолога, психодіагностика психічних розладів та їх реабілітація, юридична психологія, методологія та організація наукових досліджень, основи психологічного здоров'я та психотерапія та інші.
Викладачі кафедри мають не тільки високий науково-педагогічний професійний рівень, а й тривалий досвід роботи в клініці та реабілітаційних установах у якості лікарів вищої категорії, клінічних психологів, психологів-реабілітологів, нейропсихологів, патопсихологів, клінічних психотерапевтів та передають свій практичний досвід роботи, що є важливим підкріпленням теоретичної підготовки майбутніх клінічних психологів.
САВЕНКОВА ІРИНА ІВАНІВНА SAVENKOVA IRYNA ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-0081-9297 Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=bkaboSEAAAAJ&hl=ru Scopus ID: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57205233404 Researcher ID: https://publons.com/researcher/3896791/ Посада: завідувачка кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології |
|
МЕЛЬНИЧУК ІРИНА ВАЛЕНТИНІВНА MELNICHUK IRYNA
ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-1982-7393 Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?view_op=list_works&hl=ru&user=Imc4An0AAAAJ
Посада: доцент кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології |
|
КОНДРАТЬЄВА ІРИНА ПАВЛІВНА KONDRATIEVA IRINA ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-0360-407
Посада: доцент кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології |
|
ВЕНГЕР ГАННА СЕРГІЇВНА VENGER GANNA
ORGID ID: https://orcid.org/0000-0003-3485-594X Scopus ID: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57214221620 Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=H6Gsy64AAAAJ&hl=ru Посада: старший викладач кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології |
|
ХАРЧЕНКО НАТАЛЯ МИХАЙЛІВНА KHARCHENKO NATALIA
ORCID ID: 0000-0002-7037-947X
Посада: викладач кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології |
|
ФРУНЗЕ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА FRUNZE OLENA
ORCID ID: https://orcid.org/0009-0002-5967-4619 Посада: асистент кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології |
|
ОНИЩЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА ONISHCHENKO OLENA
ORCID ID: https://orcid.org/0009-0008-8505-2999 Google Scholar profile: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=eCnm0R8AAAAJ Посада: викладач-стажист кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології |
Кафедра спрямовує свою роботу на розвиток та вирішення актуальних питань медичної та психологічної науки і практики.
Науково-педагогічні працівники кафедри психіатрії, медицини та спеціальної психології відзначаються високим рівнем професійної підготовки. При цьому кафедра має великий науковий потенціал. Усі члени кафедри працюють у новітньому полінауковому просторі з поєднанням знань медичних та психологічних спрямувань.
Завідувач кафедри, доктор психологічних наук, лікар вищої категорії, професор Савенкова Ірина Іванівна протягом свого професійного наукового шляху працює на межі двох наук, зокрема медичної та психологічної, а також є науковим керівником теми «Хронопсихологічного прогнозування особливостей розвитку та психосоматичного стану осіб із особливими проблемами». Високі професійні здобутки завідувача кафедри підтверджені, як достатньою кількістю монографічних досліджень, міжнародних публікацій у світових базах Scopus та Web of Science, так і високо цінуються світовою науковою спільнотою, про що свідчить укладений наприкінці січня 2019 р. договір про співпрацю (член редакційної колегії журналу) із професором Джессі Райт – секретарем редакції Великобританського Міжнародного журналу клінічних та експериментальних медичних наук (що входить до бази Scopus).
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Актуальні проблеми практичної психології"
Впровадження результатів магістерського дослідження
Впровадження результатів наукового дослідження
Міжнародна діяльність:
Публікації викладачів кафедри у наукометричній базі Scopus та Web of Science
Заключні конференції виробничої (ознайомлювальної) практики I курсу денної форми навчання
Настановна конференція виробничої (ознайомлювальної) практики 1 курсу денної форми навчання
Заключна конференція переддипломної практики 2 курсу заочної форми навчання
Відбувся онлайн-захід "Написання магістерських робіт без плагіату"
Заключна конференція виробничої (ознайомлювальної) практики 1 курсу заочної форми навчання
Настановна конференція переддипломної практики 2 курсу заочної форми навчання
Переддипломна практика денна форма (заключна конференція).
Виробнича (ознайомлювальна) практика, настановна конференція
Формування навичок Soft skills у клінічних психологів на дисципліні: «Патопсихологія та основи психіатрії»
«Образ військовослужбовця очима клінічного психолога. Використання арт-терапевтичних методів в роботі з родинами військовослужбовців»
Настановна конференція переддипломної практики
Обговорення проєкту ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія" на 2024-2025н.р.
Обговорення проєкту ООП "Клінічна та реабілітаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2024-2025н.р.
Заходи в межах ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія», присвячені проблемам ментального здоров'я
Виробнича практика з реабілітації заочної форми навчання
Виробнича практика з реабілітації заочної форми навчання.
Виробнича практика з реабілітації заочної форми навчання.
Заключна конференція виробничої практики з реабілітації для здобувачів другого рівня вищої освіти за ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
"Організація Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції".
Тиждень Доброчесності.Науковий семінар: «Академічна доброчесність у науковій роботі»
Тиждень Доброчесності.
Круглий стіл: «Запобігання та виявлення корупції. Протидія психологічному тиску та насиллю»
Обговорення проєкту ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія" на 2024-2025н.р.
Заключна конференція виробничої практики з реабілітації денної форми навчання.
9 березня 2024 року здобувачі ОНП Психологія долучилися до зустрічі з доктором Маркусом Бюссі
Перший випуск та урочисте вручення дипломів здобувачам за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія освітньо-професійної програми "Клінічна та реабілітаційна психологія".
Виробнича практика клінічних психологів в Одеському Центрі сімейної нейропсихології, корекції та нейрореабілітації «NEURO BRAIN BOOS”
Настановна конференція виробничої практики (з реабілітації) для здобувачів ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Відбулася чергова зустріч у межах проєкту психологічної підтримки Університету Ушинського «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
Виробнича практика клінічних психологів, психологів-реабілітологів в Одеському Центрі реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку
Виробнича практика клінічних психологів в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я
Ознайомлення бакалаврів-психологів з освітньо-професійними програмами другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія
ВОРКШОП для здобувачів ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» на тему: «Технічна перевірка магістерської роботи в обороні академічної доброчесності»
Настановна конференція виробничої практики (з реабілітації) здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Настановна конференція «Організація проведення та оформлення кваліфікаційного (магістерського) дослідження»
Тренінгова робота як засіб формування навичок Soft skills у психологів – магістрів спеціалізації «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Формування навичок Soft skills у психологів – магістрів спеціалізації «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Заключна конференція виробничої (ознайомлювальної) практики ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Заключна конференція переддипломної практики здобувачів заочної форми навчання ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Настановна конференція виробничої (ознайомлювальної) практики заочної форми навчання
Настановна конференція переддипломної практики здобувачів заочної форми навчання за спеціалізацією «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Заключна конференція переддипломної практики ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Настановна конференція виробничої (ознайомлювальної) практики
Навчання за програмою академічної мобільності
Міжнародна мобільність здобувачів спеціалізації "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Захід з вшануванням памяті про трагічні події Другої світової війни.
Захід, присвячений 82 річниці початку масових розстрілів мирного населення
Настановна конференція переддипломної практики ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Неформальна освіта здобувачів спеціалізації «Клінічна та реабілітаційна психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти
Заключна конференція виробничої практики (з реабілітації) за ОПП "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Всеукраїнська науково-практична конференція
Заключна конференція виробничої практики (з реабілітації)
Настановна конференція виробничої практики (з реабілітації) здобувачів ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» заочної форми навчання
Формування навичок Soft skills у психологів – магістрів.
Майстер-клас до Всеукраїнського дня психолога
Всеукраїнський день психолога
Виробнича практика клінічних психологів в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров'я
Круглий стіл: «Міжнародне обговорення проєкту опп «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Настановна конференція виробничої практики (з реабілітації) ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Круглий стіл «Презентація Проєкту ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія» за спеціальністю 053 Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти»
Кураторська година:«Академічна доброчесність: виклики сучасності»
Обговорення проєкту опп "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція
Кращий гарант освітньо-професійної програми
День Соборності України – 2023
У бібліотеці університету Ушинського здобувачі ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Настановна конференція магістерського дисертаційного дослідження ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
ЗАКЛЮЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ (ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНОЇ) ЗА ОПП «КЛІНІЧНА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ»
Настановні конференції виробничої (ознайомлювальної) практики опп "Клінічна та реабілітаційна психологія"
Відзначення дня захисника України 14 жовтня 2022 року
Відзначення дня захисника України
Перша зустріч з магістрами спеціальності 053 психологія (клінічна та реабілітаційна).
Патріотичний виховний захід «Поведінка здобувачів-психологів в екстремальних та надзвичайних ситуаціях, що склалися в Україні»
До Дня науки і до 205-річчя Університету Ушинського
Патріотичний виховний захід: «Усе моє, все зветься Україна»
Академічна доброчесність: виклики сучасності
Воркшоп для студентів «Технічна перевірка студентських робіт в обороні академічної доброчесності»
Обговорення ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія»
Профорієнтаційна робота зі студентами 4-го курсу, спеціальності «Психологія»
До Дня єднання України: в Університеті Ушинського проведено круглий стіл «Психологічний вплив інформаційних атак на особистість»
Відбувся навчально-методичний семінар для викладачів кафедр Університету Ушинського
Відбувся круглий стіл з питань психічного здоров`я особистості
Проведено бінарне заняття зі спеціальної психології
65020 м.Одеса, вул. Старопортофранківська, 71,
4 поверх, каб. 31
Завідувачка кафедри, доктор психологічних наук, професор Савенкова Ірина Іванівна,
тел.: +38-063-756-28-43,
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.