19 жовтня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри, аспіранти (Ігор Усатюк, Віолета Світлицька, Василь Реутський та інші), здобувачі першого (бакалаврського) рівня ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» (Анна Дилян, Маша Чекаліна, Кароліна Стойкова) взяли участь у VІ Міжнародній науковій конференції «Людина як цілісність: людське, позалюдське, надлюдське». Мета конференції – залучення наукової спільноти до трансдисциплінарної дискусії щодо проблем людського буття, стимулювання і підтримка науки в Україні, розвиток міжнародної співпраці. Обговорювали низку теоретичних і практичних питань особистісного та соціального буття людини в рамках сучасного соціально-гуманітарного та природничо-наукового дискурсів; дискутували про проблеми підготовки майбутніх фахівців в контексті антропологічної кризи; говорили про національну ідентичність та формування людини в умовах війни. Організатор – Одеський національний медичний університет, кафедра філософії, біоетики та іноземних мов.