З 26 по 29 березня кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності проводила заходи, присвячені доброчесності.Були розглянуті питання: що таке доброчесність загалом та академічна доброчесність зокрема; яка ситуація з доброчесністю в Україні та в університетській спільноті;
як працювати із студентами та аспірантами, щоби норми доброчесності сприймалися ними як норми моралі.
26 березня відбувся Круглий стіл на тему «Академічна доброчесність як основа моралі у студентоцентрованому співтоваристві». Керував проведенням – професор Є.Р. Борінштейн. Присутні – здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1 курсу денної форми навчання спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності ОПП Менеджмент соціокультурної діяльності. Було зазначено, що академічна доброчесність є, по своєї суті, сукупністю етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися всі учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та формування творчої особистості.
27 березня була проведена бесіда на тему «Академічна доброчесність в Україні». Професор Борінштейн, організувавши бесіду, зазначив вагомість академічної доброчесності для українського суспільства як частини європейської спільноти. Були присутні здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2-4 курсів денної форми навчання спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності ОПП Менеджмент соціокультурної діяльності, 033 Філософія ОПП Філософія, 034 Культурологія ОПП Культурологія та аспірантка другого року навчання Арапакі М.В. Було плідно проаналізовано проблеми плагіату та фальсифікації. Студенти поділилися своїми наробками та думками відносно написання курсових робіт.