Були досліджені питання: проблеми наукових гуртків, досягнення членів наукових гуртків; проблеми подальшої діяльності наукових гуртків та їх роль у професійному зростанні студентів; місце наукового гуртку під час спротиву російської агресії. 11 квітня студенти 1-4 курсів спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності; 033 Філософія; 034 Культурологія та аспіранти кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності» взяли участь у Круглому столі «Діяльність студентського наукового гуртка у сучасному університеті».
Керівник наукового гуртку «Школа логістики» Євген Борінштейн зазначив, що логістичний напрямок розвитку України був підданий багаточисельним флуктуаціям завдяки російської агресії. Тому діяльність наукових гуртків повинна включати і проєкти, які посилюють спротив агресорам. Гурток «Школа логістики» у сьогоденні спрямований на можливості створення студентами та молодими науковцями соціокультурних проєктів стосовно подолання наслідків російської агресії, відновленню екологічної безпеці в Україні, розгляду логістики волонтерства, пропагування морально-етичних цінностей як основи життя суспільства.
Особлива увага у науковому гуртку «Школа логістики», який існує з 2015 року, надається виявленню творчих можливостей особистості та максимально ефективному використанню всіх ресурсів людини.
Староста 1 курсу спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності Поліна Самойлова зазначила велику кількість проєктів у науковому гуртку, підкреслила значення наукової діяльності та моральних якостей особистості в сучасному українському суспільстві.