Святкування Всеукраїнського дня психолога в Університеті Ушинського

1В Україні своє професійне свято психологи відзначають щорічно 23 квітня. До цієї дати 23 квітня 2024 року відбулися заходи зі святкування Всеукраїнського дня психолога в Університеті Ушинського.

В межах святкування було проведено низку заходів для здобувачів та науково-педагогічних працівників університету.
Урочистий захід відкрила проректор з наукової роботи, д.політ.н., проф. Ганна МУЗИЧЕНКО, яка привітала викладачів і майбутніх психологів з професійним святом і відзначила, що особливої значущості професія психолога набула в Україні у час війни. У важкій ситуації все більше людей звертається за допомогою до фахівців. Ваші знання та вміння допомагають людям ставати гармонійнішими, розуміти себе та справлятися з важкими ситуаціями. Ваша робота унікальна та прекрасна.
Декан соціально-гуманітарного факультету, д.психол.н., проф. Оксана ВДОВІЧЕНКО уточнила, що Всеукраїнський день психолога відзначається з 2004 року за ініціативи Національної асоціації практичних психологів та соціальних працівників України і також привітала всіх причетних до цієї професії.
Завідувачі психологічних кафедр д.психол.н., проф. Марія КАЗАНЖИ, д.психол.н., проф. Ірина САВЕНКОВА і д.психол.н., проф. Світлана СИТНІК зазначили актуальність і затребуваність професії психолога у сучасному світі.
Психологічні заходи заплановані на весь тиждень, тож з радістю запрошуємо на зустріч всіх бажаючих!
Всіх психологів вітаємо зі святом! Дякуємо кожному фахівцю-психологу за сумлінну і самовіддану службу та працю. Разом до Перемоги!

© 2024 Університет Ушинського
trik slot server luartrik maxwin power of thor megawayscara tembus 20 parlay bolartp mahjong ways naga hitamslot onlinebocoran terbaru rtp slotpola gacor wild bounty showdownpola gacor twilight princessscatter hitam mahjong waysslot habaneroasiaklub https://www.iliade-ingenierie.com/trik-slot-server-luar/ https://www.martiplast.com/trik-maxwin-power-of-thor-megaways/ https://www.martiplast.com/cara-tembus-20-parlay-bola/ https://oicc.org/rtp-mahjong-ways-naga-hitam/ https://www.itinova.org/slot-online/ https://www.iliade-ingenierie.com/bocoran-terbaru-rtp-slot/ https://www.martiplast.com/pola-gacor-wild-bounty-showdown/ https://oicc.org/pola-gacor-twilight-princess/ https://www.itinova.org/scatter-hitam-mahjong-ways/ https://www.itinova.org/slot-habanero/ https://www.martiplast.com/tips-gacor-maksimal-andalan-slotter-sepuh/ https://www.martiplast.com/teknik-gacor-naga-hitam-mahjong/ https://www.itinova.org/slot-resmi-gacor/ https://www.itinova.org/slot-mahjong-ways-2/ https://oicc.org/rtp-slot-starlight-princess-1000/ https://oicc.org/trik-modal-receh/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://amantoto.cfd/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/