Чи готуєшся ти до роботи в економіці нового типу? Чи розумієш, як змінюватиметься суспільство, економіка та ринок праці? Як вже сьогодні можеш подбати про майбутнє світу й посилити свою цінність для ринку праці? Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкове навчання», члени студентського наукового гуртка «Південноукраїнські наукові студії» (Ольга Журенко, Дар’я Іванченко, Олександра Русалова, Мар’яна Кугут та інші) разом з викладачем навчальної дисципліни «Філософія» проф. Оксаною Петіновою взяли участь в освітній програмі, що проводилась у рамках міжнародного проєкту «GYW. Green Work 4 Youth: green skills for young people with fewer opportunities for reducing of the risk of marginalisation the labour market in the transition to a sustainable economy» за підтримки програми Erasmus +. Студенти пройшли Веб-квест та завершили е-курс про зелені навички для молоді на ринку праці майбутнього.
В інтерактивному форматі говорили про те, які зелені навички потрібні для успішного працевлаштування та роботи в процесі переходу до більш «зеленої» та екологічно стійкої економіки; розглядали філософські питання сталого розвитку суспільства. Вітаємо з успішним завершенням програми та отриманням сертифікатів! Результати неформальної освіти всім учасникам будуть зараховані в ОК «Філософія» (як форма самостійної роботи).