Відбулося громадське обговорення проєкта освітньо-професійної програми «Прикладна і практична психологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія

110 травня 2024 року в онлайн-форматі відбулося громадське обговорення проєкта освітньо-професійної програми «Прикладна і практична психологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія. Проєкт програми заздалегідь був належним чином оприлюднений на офіційному вебсайті Університету Ушинського у відкритому доступі, отож до обговорення мали змогу долучитися всі бажаючі.
Спікери зустрічі: Марія КАЗАНЖИ, доктор психологічних наук, професор, завідувачка кафедри загальної та диференціальної психології і Ольга ВОДОЛАЗСЬКА – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та диференціальної психології, гарант освітньо-професійної програми «Прикладна і практична психологія». У зустрічі активну участь взяли Оксана ВДОВІЧЕНКО, декан соціально-гуманітарного факультету, доктор психологічних наук, професор; члени кафедри загальної та диференціальної психології у повному складі; члени кафедри теорії та методики практичної психології. До участі у обговоренні було запрошено представників академічної спільноти: Ларису ЖУРАВЛЬОВУ, доктора психологічних наук, професора, академіка НАН вищої освіти України, завідувача кафедри психології Поліського національного Університету; Антоніну КІЧУК, доктора психологічних наук, доцента, доцента кафедри загальної та практичної психології Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Також в онлайн-зустрічі взяли участь стейкголдери-практики: Гертруда ШПАТАКОВСЬКА – президент асоціації «Психея»; Світлана ГЕРЕГА – директор Комунальної Установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №5»; Олена ГАЙВОРОНСЬКА – директор психолого-консультаційного Центру.
На зустрічі була презентована освітньо-професійна програма, обговорені мета, ЗК, СК, програмні результати навчання та інші питання реалізації програми за спеціальністю 053 Психологія. ОПП приведена у відповідність до стандарту, мета і завдання корелюють із стратегічними пріоритетами, визначеними Стратегією розвитку університету до 2030 року, тому програма не потребує змін. Водночас, у межах побажань, стейкхолдерами запропоновано визнати обговорювану програму освітньо-науковою, зважаючи на змістовність освітніх компонент; провести корегування кількості кредитів для організації та проведення практики; акцентувати увагу на можливостях спроможності здобувачів у отриманні практичних навичок при участі стейкхолдерів на практичних та семінарських заняттях тощо. Дякуємо нашим стейкголдерам за активну участь у обговоренні проєкту програми та за багаторічний компетентний аналіз змісту, спрямованості та структури ОПП. Цінуємо Ваш внесок в розвиток освітньо-професійної програми та сподіваємось на подальшу творчу і плідну співпрацю.

© 2024 Університет Ушинського
trik slot server luartrik maxwin power of thor megawayscara tembus 20 parlay bolartp mahjong ways naga hitamslot onlinebocoran terbaru rtp slotpola gacor wild bounty showdownpola gacor twilight princessscatter hitam mahjong waysslot habaneroasiaklub https://www.iliade-ingenierie.com/trik-slot-server-luar/ https://www.martiplast.com/trik-maxwin-power-of-thor-megaways/ https://www.martiplast.com/cara-tembus-20-parlay-bola/ https://oicc.org/rtp-mahjong-ways-naga-hitam/ https://www.itinova.org/slot-online/ https://www.iliade-ingenierie.com/bocoran-terbaru-rtp-slot/ https://www.martiplast.com/pola-gacor-wild-bounty-showdown/ https://oicc.org/pola-gacor-twilight-princess/ https://www.itinova.org/scatter-hitam-mahjong-ways/ https://www.itinova.org/slot-habanero/ https://www.martiplast.com/tips-gacor-maksimal-andalan-slotter-sepuh/ https://www.martiplast.com/teknik-gacor-naga-hitam-mahjong/ https://www.itinova.org/slot-resmi-gacor/ https://www.itinova.org/slot-mahjong-ways-2/ https://oicc.org/rtp-slot-starlight-princess-1000/ https://oicc.org/trik-modal-receh/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://amantoto.cfd/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/