В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» на базі Університету Ушинського відбувся захід «Україна - незламна родина».

1В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська 16 травня 2024 року в актовій залі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» відбувся захід «Україна незламна родина». До заходу також була можливість доєднатися в онлайн-форматі.
Символічно, що зустріч відбулася у День вишиванки, тож гості й учасники заходу були святково вдягнені у вишиванки.
З привітальними словами захід відкрили:
- Дмитро РАДУЛОВ, заступник начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації;
- Андрій КРАСНОЖОН, ректор Університету Ушинського, доктор історичних наук, професор доєднався до привітальних слів і побажав учасникам заходу успіхів у навчанні, реалізації своїх творчих здібностей, можливості продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
Також до привітання учасників заходу доєдналися:
- Олексій ДМИТРЕНКО, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної військової адміністрації;
- Анна ВЕЛИЧКО, регіональна координаторка Всеукраїнської програми з ментального здоровʼя «Ти як?» в Одеському регіоні;
- Оксана ВДОВІЧЕНКО, доктор психологічних наук, професор, декан соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського.
Модерувала зустріч Тетяна УЛЬЯНОВА, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та диференціальної психології Університету Ушинського.
Практична частина заходу складалась з воркшопів і майстер-класів, які надали учасникам розуміння та впевненість у тому, що культурна, фізична, творча і духовна активність є важливим елементом ментального здоров’я, а практичні вправи, які опанували учасники, дають змогу підвищити стійкість та відновити ресурси, що надзвичайно важливо для людини, яка має травмівний досвід війни.
Захід отримав безліч позитивних відгуків від учасників. Щиро вдячні організаторам за реалізацію програми на базі Університету Ушинського. Майбутні педагоги, психологи, фахівці соціономічної сфери не тільки навчаються, а й навчають, тож практичні навички, здобуті у межах програми, послугують становленню та підтриманню ментального здоров’я підростаючого покоління.

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/