Відбувся вебінар на тему «Психореабілітація військових та членів їх сімей: український досвід»

117 травня 2024 року в онлайн-форматі на платформі Тeams відбувся вебінар «Психореабілітація військових та членів їх сімей: український досвід».
Спікер зустрічі – Олеся БОРИСОВА, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри загальної та диференціальної психології Університету Ушинського; кейсменеджер мультидисциплінарної команди психології реабілітації військових; практичний психолог. До зустрічі долучилися викладачі-психологи та здобувачі різних рівнів вищої освіти Університету Ушинського за спеціальністю 053 Психологія.
Олеся БОРИСОВА окреслила рівні здійснення психологічної допомоги військовим ветеранам, серед яких важливого значення надають: соціально-психологічній підтримці і наданні соціального супроводу та соціальній адаптації в якості соціальної підтримки; психологічній допомозі; комплексній медико-психологічній допомозі. Доповідачка визначила таку важливу характеристику психофізіологічного здоров'я ветеранів і ветеранок як коморбідність їх стану. Серед найбільш частих запитів було виокремлено бойове виснаження і втома, фізичні ураження, неліковані контузії, травми несправедливості, бойові психотравми і велика кількість незадоволених потреб соціально-побутового характеру тощо. Спікерка підкріпила наведені факти прикладами з власного розлогого практичного досвіду, який вона набула під час проведення психологічної реабілітації українських військових.
Велика вдячність спікеру за бажання і можливість поділитися особистим досвідом практичної роботи з українськими військовими, це надзвичайно важливо для психологів та українського суспільства в умовах сьогодення.

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/