Відбувся вебінар на тему «Методи стабілізації психофізичного стану в кризових умовах»

123 травня 2024 року кафедрою теорії та методики практичної психології був організований вебінар на тему «Методи стабілізації психофізичного стану в кризових умовах». Спікеркою вебінару стала Майя ГРІНЬКО – полковник служби цивільного захисту, яка протягом семи років керувала психологічною службою ГУ ДСНС в Одеській області. Майя ГРІНЬКО на сьогодні є авторкою та викладачкою курсів з психології травми. На вебінарі було обговорено широке коло питань, які є предметом професійного інтересу здобувачів-психологів першого (бакалаврського) и другого (магістерського) рівнів вищої освіти, адже мова йшла про надання екстреної психологічної допомоги та психосоціальну корекцію наслідків травматичних подій у постраждалих через кризові та екстремальні ситуації, бойові дії тощо.
Спікерка окреслила способи збереження ментального здоров’я; особливості психологічної травми; основні реакції на травматичні події; нейроцепцію як систему безпеки виявлення загроз; саморегуляцію організму.
Дуже важлива й актуальна інформація, що була представлена Майєю ГРІНЬКО, стане у нагоді і здобувачам вищої освіти, і викладачам у галузі екстремальної та кризової психології. Щиро дякуємо авторці надзвичайно цікавого і корисного курсу не тільки для фахівців-психологів, а й для широкого загалу. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

© 2024 Університет Ушинського
trik slot server luartrik maxwin power of thor megawayscara tembus 20 parlay bolartp mahjong ways naga hitamslot onlinebocoran terbaru rtp slotpola gacor wild bounty showdownpola gacor twilight princessscatter hitam mahjong waysslot habaneroasiaklub https://www.iliade-ingenierie.com/trik-slot-server-luar/ https://www.martiplast.com/trik-maxwin-power-of-thor-megaways/ https://www.martiplast.com/cara-tembus-20-parlay-bola/ https://oicc.org/rtp-mahjong-ways-naga-hitam/ https://www.itinova.org/slot-online/ https://www.iliade-ingenierie.com/bocoran-terbaru-rtp-slot/ https://www.martiplast.com/pola-gacor-wild-bounty-showdown/ https://oicc.org/pola-gacor-twilight-princess/ https://www.itinova.org/scatter-hitam-mahjong-ways/ https://www.itinova.org/slot-habanero/ https://www.martiplast.com/tips-gacor-maksimal-andalan-slotter-sepuh/ https://www.martiplast.com/teknik-gacor-naga-hitam-mahjong/ https://www.itinova.org/slot-resmi-gacor/ https://www.itinova.org/slot-mahjong-ways-2/ https://oicc.org/rtp-slot-starlight-princess-1000/ https://oicc.org/trik-modal-receh/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://amantoto.cfd/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/