Пройшли такі заходи: вебінар «Мова толерантності та ворожості: виклики під час війни» (02.05.2023 р.); воркшоп «Поняття інформаційної війни. Упередження /стереотипи/ дискримінація. Глосарій термінів» (04.05.2023 р.); тренінг «Пропаганда та дезінформація як інструментарій впливу й уміння протистояти їм» (05.05.2023 р.); тренінг «Загрози в кіберпросторі: фішинг, скам, фейкньюс; захист дітей в кіберпросторі» (08.05.2023 р.). Програма підвищення кваліфікації організована на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери у межах проєкту «Інформаційна безпека: медіаграмотність в умовах воєнного часу» за підтримки благодійного фонду «Академія української преси». НПП кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності (проф. Петінова О. Б., доц. Начев А. П., доц. Врайт Г. Я., викл. Самчук Л. С.), здобувачі третього (освітньо-наукового рівня) вищої освіти ОНП «Філософія» (Інна Федорова, Віолета Світлицька, Марина Арапакі, Людмила Городнюк, Елеонора Бутенко, Ігор Семенов та інші), а також здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» взяли участь у програмі підвищення кваліфікації за темою «Інфомедійна грамотність в умовах воєнного часу: виклики та протистояння».