Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Засідання спеціалізованої вченої ради з присудження Дудко А.І. ступеня доктора філософії зі спеціальності 111 Математика

ngerb5 січня 2023 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради з присудження ступеня доктора філософії зі спеціальності 111 Математика, на якому пройшов захист дисертації Дудко Анастасії Ігорівни на тему «Скінченновимірні спектральні задачі на графах».

Студенти-першокурсники фізико-математичного факультету побували в Одеському дитячому будинку-інтернаті

      1Студенти-першокурсники фізико-математичного факультету побували в Одеському дитячому будинку-інтернаті та взяли участь у новорічному концерті для вихованців інтернату. На  добровільні пожертвування викладачів та студентів факультету було закуплено подарунки для п’яти груп інтернату. Наші студенти привезли подарунки в інтернат та привітали вихованців із святом Нового року.

Студенти фізико-математичного факультету відправили бійцям ЗСУ посилку

2Студенти фізико-математичного факультету відправили бійцям ЗСУ посилку. Студенти написали листи нашим воїнам, намалювали рисунки, зробили невеличкі подарунки, спекли пряники, також у посилку поклали рисунки учнів 26 школи.

День захистників та захисниць України

1До свята Дня захисників та захисниць України з ініціативи студентів на фізико-математичному факультеті було відкрито збір благодійних внесків, до якого долучились студенти та викладачі.

Екскурсія в Обсерваторію

15 жовтня студенти-фізики з викладачем кафедри фізики Богданом Васильовичем Назарчуком відвідали астрономічну обсерваторію Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. В Планетарії студенти прослухали інтерактивну лекцію Базея Олександра Анатолійовича про останні досягнення людства в дослідженнях космосу та розглянули положення планет Юпітеру та Марсу на небосхилі.

Волонтерська робота студентів-першокурсників ФМФ

128 вересня студенти першокурсники фізико-математичного факультету попрацювали як волонтери в Бібліотеці Ушинського.
Під керівництвом бібліотекарки Наталії Гончаренко, завідувачки бібліографічним відділом Ірини Панченко та головного куратора фізико-математичного факультету доцента Ольги Яковлєвої студенти охоче взялися до роботи й плідно попрацювали в експозиції книгозбірні цінної та рідкісної літератури, допомогли з прибиранням у кабінетах №20 та №4 бібліотеки.

Ознайомча екскурсія-лекція для першокурсників ФМФ

128 вересня студенти-першокурсники фізико-математичного факультету відвідали Бібліотеку Ушинського, де відбулася традиційна ознайомча лекція-екскурсія  щодо  структури та роботи Бібліотеки Ушинського.

Відбулося розширене засідання кафедри вищої математики і статистики

123 вересня 2022 відбулося розширене засідання кафедри вищої математики і статистики, на якому розглядалося питання про рекомендацію до захисту дисертації Дудко Анастасії Ігорівни на тему «Скінченновимірні спектральні задачі на графах», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 111 Математика. Було ухвалено рекомендувати дисертаційне дослідження до захисту в разовій спеціалізованій раді.

페이지 1 / 전체 9

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського