Методична робота

Методична робота

 

Методична робота кафедри образотворчого мистецтва забезпечує відповідність змісту, форм викладання та програмних результатів навчання по кожній з дисциплін освітніх програм (основних та вибіркових).

Викладачами кафедри постійно розробляється та вдосконалюється методичне забезпечення навчальних дисциплін. Створюється потужна електронна бібліотека фотоматеріалів сучасного образотворчого та декоративного мистецтва.

Викладачами кафедри за період 2018 – 2020 рр. підготовлено більше ніж 40 методичних рекомендацій, які надруковані за рішенням Вченої ради Університету Ушинського; опубліковано понад 100 статей і тез методичного характеру.

Усі навчально-методичні матеріали розміщено в репозитарії бібліотеки Університету Ушинського та доступні здобувачам вищої освіти у відкритому доступі в електронній формі.

 

Документами, що регламентують навчальний процес, є:

  • навчальні плани, робочі навчальні плани;
  • робочі навчальні програми;
  • методичні рекомендації щодо підготовки кваліфікаційних робіт;
  • методичні вказівки щодо самостійного опанування основних розділів навчальних програм з обов’язкових та вибіркових дисциплін.

Щороку на засіданнях кафедри здійснюється обговорення змісту та якості робочих програм щодо їх відповідності сучасним вимогам та програмним результатам навчання.

Методичні видання кафедра образ мист

 

Важливою частиною методичної роботи викладачів кафедри образотворчого мистецтва є створення мистецьких робіт та їх презентація у різних арт-проектах, виставках різного рівня та підготовка і проведення персональних виставок.

Під час створення мистецьких творів викладачі-митці експериментують зі змістом і художньою формою, відпрацьовують новітні методики за для віднайдення виразної впізнаваної художньої мови. Свій досвід вони передають студентам, представляють на виставках широкому колу глядачів.

Виставки, афіші, персональні виставки

 

Методичні семінари для студентів художньо-графічного факультету – майбутніх художників-педагогів, а також для викладачів і здобувачів інших закладів освіти проводяться безпосередньо у музеях та галереях, на виставках та під час мистецьких проектів.

Методичні семінари на виставках

 

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/