"Листівочка добра та віри"

124 січня 2023 року у гостинному просторі Бібліотеки Університету Ушинського відбулась акція "Листівочка добра та віри" - створення листівок з добрими побажаннями ВОЇНАМ ЗСУ, приурочена святкуванню Дня Соборності України. В акції взяли участь студенти та викладачі художньо-графічного факультету Університету Ушинського.

Виставка творів викладачів та студентів художньо-графічного факультету «РІЗДВЯНІ КОЛЬОРИ»

1З 19 січня 2023 року в безмежному виставковому просторі соцмережі Фейсбук на сторінці художньо-графічного факультету Університету Ушинського відкрито онлайн виставку творів викладачів та студентів худграфу, присвячену зимовим святам.
На виставці представлено твори різних жанрів та видів мистецтв: портрети та пейзажі, сюжетні та абстрактні і декоративні композиції, створені у різних техніках живопису, друкованої та оригінальної графіки, паперопластики та витинанки, колажу і розпису тканини тощо.

Образ родини: картина Тараса Шевченка «Селянська родина» в контексті світового мистецтва

19 січня 2023 року відбувся відкритий Науково-методичний семінар для вчителів образотворчого мистецтва дитячих та юнацьких мистецьких закладів освіти Одеської області, а також для здобувачів другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти художньо-графічного факультету, для науково-педагогічних працівників Університету Ушинського та закладів мистецької освіти України. В заході взяли участь більше 70 учасників.

Театр: мальовничі сезони

130 грудня 2022 року, напередодні Новорічних свят, відбулась презентація та відкриття виставки творів викладачів та студентів художньо-графічного факультету Університету Ушинського у просторі парадних сходів входу зі скверу «Пале-Рояль» Одеського національного академічного театру опери та балету.

Виставка творів викладачів художньо-графічного факультету

1016 вересня 2022 року у Виставковій залі Одеської обласної організації Національної спілки художників України відбулось відкриття виставки викладачів художньо-графічного факультету Університету Ушинського. Майстри, члени Національної спілки художників України – представили твори, втілені у різних видах мистецтва (живопис, оригінальна і друкована графіка, скульптура, кераміка, гобелен, розпис тканини, паперопластика), що віддзеркалюють їх авторське бачення світу, унікальну виразну мову і, разом з тим, у загальному Цілому демонструють життя традиції знаної в Україні і в світі Одеської мистецької школи.

Жити. Творити. Перемогти!

128.06.22 у День Конституції України відбулось онлайн-відкриття виставки-проєкту «Жити. Творити. Перемогти» студентів 2 курсу Художньо-графічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Підсумки творчої роботи студентів художньо-графічного факультету за 2 семестр 2021-2022 навчального року

32 семестр 2022 року видався вкрай складним, напруженим фізично та емоційно: пандемія, війна. Проте творчість, що є головним виявом Божественного початку в людині, стає важливим засобом не тільки збереження особистості, нормального стану душі, а й формою ствердження національної ідентичності, голосом, що «мовить чи кричить про дії часу».

«ЗАКВІТЧАНА» Виставка творів викладачів та студентів художньо-графічного факультету

1З 10 червня 2022 року у соцмережі Фейсбук та Інстаграм на сторінці Художньо-графічного факультету відкрито онлайн виставку творів викладачів та студентів ХГФ.
ЗАКВІТЧАНА: дівчина, хата, Земля, Україна… Вічний колообіг відроджує Природу після смерті-зими життям весняних і літніх розквітлих дерев і квітів, щоби потім втілитись щедрими плодами благодаті і дати зерна майбутнього.

Сторінка 1 із 5