«Майстерня живопису»: виставка студентів ХГФ в бібліотеці імені Е. Багрицького

124 травня 2024 року в Бібліотеці імені Е. Багрицького відбулось відкриття виставки «Майстерня живопису» студентів художньо-графічного факультету за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) третього року навчання: Юлії Салфетенко, Марини Шевели, Анни Кутас, Катерини Левошкіної, Віталія Кузьміна, Ксенії Антипенко разом з керівником, доцентом кафедри образотворчого мистецтва Ольгою Котовою.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Художньо-педагогічна освіта України. Досвід та перспективи розвитку» присвячена 60-річчю заснування художньо-графічного факультету Університету Ушинського

123 травня 2024 року на художньо-графічному факультеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Художньо-педагогічна освіта України. Досвід та перспективи розвитку» присвячена 60-річчю заснування художньо-графічного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

Відкрита лекція Анни Носенко «Традиція пленерного живопису у творчості одеських митців та її місце в системі художньої освіти на ХГФ»

114 травня 2024 року в межах проведення Днів науки в Університеті Ушинського відбулась відкрита лекція Анни Іванівни НОСЕНКО, випускниці художньо-графічного факультету, завідувача кафедри образотворчого мистецтва, кандидата мистецтвознавства, доцента, членкині Національної спілки художників України, мистецтвознавця, живописця, одного з провідних спеціалістів в царині історії, теорії та практики Одеської мистецької школи на тему «Традиція пленерного живопису у творчості одеських митців та її місце в системі художньої освіти на ХГФ».

«МОЯ ВЕСНА» Персональна виставка Анни Носенко на ХГФ

11 травня 2024 року у виставковому просторі фойє художньо-графічного факультету була відкрита виставка живопису завідувача кафедри образотворчого мистецтва Анни Носенко.

«Степовий південний розпис» Гостьова лекція Тамари Білоглазової

1019 квітня 2024 року на художньо-графічному факультеті для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація було проведено гостьову лекцію «СТЕПОВИЙ ПІВДЕННИЙ РОЗПИС».

Гостьова лекція Олександра Гаркавченка для здобувачів художньо-графічного факультету

95 квітня 2024 року для здобувачів ХГФ - Університет Ушинського відбулась цікава гостьова лекція випускника художньо-графічного факультету (1976 р), художника і музики, дослідника традиційного декоративного розпису, кераміки, знавця старовинних музичних інструментів, етнолога, методиста по роботі з дітьми та керівника студії художньої кераміки Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості Олександра Гаркавченка.

ВЕСНА ІДЕ!Виставка декоративно-прикладного мистецтва у Домі з Янголом

127 березня 2024 року в Дитячому реабілітаційному центрі імені Бориса Літвака в межах відзначення художньо-графічним факультетом 60-річного ювілею відбулось відкриття виставки «Весна іде», де показані творчі роботи здобувачів факультету, виконані під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри теорії і методики декоративно-прикладного мистецтва та графіки.

ГОБЕЛЕН як ЖИТТЯ 30 років майстерні художнього ткацтва Зінаїди БОРИСЮК

421 березня 2024 року, у перший день весни за європейським виміром у виставковому просторі фойє художньо-графічного факультету відкрилася виставка творів у техніці ручного ткацтва. Цей рік для ХГФ визначний своїми датами: 30-річчя успішної роботи відзначає МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНЬОГО ТКАЦТВА ЗІНАЇДИ ДМИТРІВНИ БОРИСЮК, яка створила не тільки майстерню, а й впізнавану школу гобелену з учнями та послідовниками!

Сторінка 1 із 8

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/