Образ людини: портрет у графічному втіленні

5На ХГФ - Університет Ушинського НОВА ВИСТАВКА!!!

«ЧОВНИ ЧАРІВНІ» Виставка живопису Анни Носенко на художньо-графічному факультеті

125 серпня 2023 року, напередодні початку нового навчального року, у виставковому просторі фойє художньо-графічного факультету Університету Ушинського відбулось відкриття виставки живопису завідувача кафедри образотворчого мистецтва Анни Носенко «ЧОВНИ ЧАРІВНІ».

ХГФ-УСПІШНИЙ 2023 Перша факультетська платформа

1В межах першої факультетської платформи «ХГФ-УСПІШНИЙ 2023» 30 червня 2023 року було проведено низку заходів: відкриття персональної виставки гобеленів Есфірі Наумівни Серпіонової у виставковому просторі фойє факультету, вернісаж-open air творів студентів та викладачів художньо-графічного факультету у пленерному дворику.

ІРИСОВА ВЕСНА Вернісаж OPEN AIR у пленерному дворику художньо-графічного факультету

1116 червня 2023 року у пленерному дворику художньо-графічного факультету Університету Ушинського було представлено вернісаж одного дня «Ірисова весна». Виставка мала на меті творчо підвести підсумки навчального року, показати твори та поспілкуватись із друзями.

Екскурсія магістрантів художньо-графічного факультету до сучасного виставкового простору «UNION» та зустріч з майстром Сергієм Папроцьким на його персональній виставці в межах організаційно-виставкової практики

img15 червня 2023 року в межах проведення виробничої (організаційно-виставкової) практики здобувачів другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) відбулась екскурсія до нового великого виставкового комплексу «UNION», який нещодавно відкрився на вул. Троїцькій.

Ірисовий пленер на художньо-графічному факультеті

img23 травня 2023 року у пленерному дворику художньо-графічного факультету Університету Ушинського зібрались студенти різних курсів, викладачі, художники, майбутні абітурієнти, учні дитячих шкіл з особливою метою – долучитися до краси природи, яка у цей час квітне ірисами.

Онлайн захід до Дня памʼяті та примирення

108 травня 2023 року зі студентами спеціальностей 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) та 015 Професійна освіта (Дизайн) художньо-графічного факультету Петухова Т. А. і Козак В.І. провели онлайн захід до Дня памʼяті та примирення.

Обговорення проєкту ОПП «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» другого (магістерського) рівня за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

14 травня 2023 року в межах громадського обговорення проєктів освітніх програм на 2023-2024 навчальний рік відбулась онлайн-зустріч членів робочої групи та викладачів кафедри образотворчого мистецтва з Наталією Романівною Кубриш, кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки Одеської державної академії будівництва та архітектури, членом Національної спілки художників України.

Сторінка 1 із 7

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/