Виставка творів викладачів художньо-графічного факультету

1016 вересня 2022 року у Виставковій залі Одеської обласної організації Національної спілки художників України відбулось відкриття виставки викладачів художньо-графічного факультету Університету Ушинського. Майстри, члени Національної спілки художників України – представили твори, втілені у різних видах мистецтва (живопис, оригінальна і друкована графіка, скульптура, кераміка, гобелен, розпис тканини, паперопластика), що віддзеркалюють їх авторське бачення світу, унікальну виразну мову і, разом з тим, у загальному Цілому демонструють життя традиції знаної в Україні і в світі Одеської мистецької школи.

Жити. Творити. Перемогти!

128.06.22 у День Конституції України відбулось онлайн-відкриття виставки-проєкту «Жити. Творити. Перемогти» студентів 2 курсу Художньо-графічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Підсумки творчої роботи студентів художньо-графічного факультету за 2 семестр 2021-2022 навчального року

32 семестр 2022 року видався вкрай складним, напруженим фізично та емоційно: пандемія, війна. Проте творчість, що є головним виявом Божественного початку в людині, стає важливим засобом не тільки збереження особистості, нормального стану душі, а й формою ствердження національної ідентичності, голосом, що «мовить чи кричить про дії часу».

«ЗАКВІТЧАНА» Виставка творів викладачів та студентів художньо-графічного факультету

1З 10 червня 2022 року у соцмережі Фейсбук та Інстаграм на сторінці Художньо-графічного факультету відкрито онлайн виставку творів викладачів та студентів ХГФ.
ЗАКВІТЧАНА: дівчина, хата, Земля, Україна… Вічний колообіг відроджує Природу після смерті-зими життям весняних і літніх розквітлих дерев і квітів, щоби потім втілитись щедрими плодами благодаті і дати зерна майбутнього.

В Університеті Ушинського відбувся онлайн-семінар для вителів трудового навчання та технологій

103 червня 2022 року на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського за підтримки кафедри технологічної та професійної освіти та КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» у межах курсів підвищення кваліфікації відбувся онлайн-семінар «Інноваційні технології навчання: STEM-освіта як складова концепції Нової української школи».

Розпочато курси підвищення кваліфікації для вчителів трудового навчання та технологій з 01 по 12 червня 2022 р.

101 червня 2022 року на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки кафедри технологічної та професійної освіти Університету Ушинського розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації для вчителів трудового навчання та технологій за програмами: «Освітні ресурси та сучасне дистанційне навчання на уроках «Технології» та «Сучасні підходи викладання трудового навчання та технологій в Новій українській школі».

ДО ДНЯ НАУКИ УКРАЇНИ

116 травня 2022 року відбулась відкрита лекція-презентація Наукової школи артсинергетики О.А. Тарасенко для здобувачів другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, для науково-педагогічних працівників Університету Ушинського, для викладачів і студентів Комунального закладу «Одеський художній коледж імені М.Б. Грекова», викладачів кафедри малюнка та архітектурної графіки ОДАБА.

«ДЕРЕВО ЖИТТЯ» Виставка творів викладачів та студентів художньо-графічного факультету

Image01З 1 травня 2022 року у соцмережі Фейсбук та Інстаграм на сторінці Художньо-графічного факультету відкрито онлайн виставку творів викладачів та студентів ХГФ.

Сторінка 1 із 5

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського