Вони ознайомилися з елементами практичної психології. Крім того, вони отримали відповіді на питання щодо умов вступу до університету, освітніх компонентів та можливостей працевлаштування. Активну участь у цьому заході взяли майбутні студенти та магістри. Зустріч провів Оксана ВДОВІЧЕНКО декан соціально-гуманітарного факультету, а також у ній взяли участь члени кафедри теорії та методики практичної психології та кафедри загальної та диференціальної психології. У межах ознайомлення з елементами роботи практичного психолога учасникам заходу був представлений поліграф, який спроможний фіксувати психофізіологічні реакції людини на запитання та зовнішні подразники. Його застосування дає змогу отримати об'єктивну інформацію про рівень емоційного збудження, напругу, можливі прояви нещирості та інші реакції, що важливі для психологічної оцінки в контексті консультування, відбору персоналу або психологічної експертизи. Демонстрація поліграфа сприяла розумінню того, як сучасні технології інтегруються в роботу психолога, зокрема у сфері прикладної, кризової та безпекової психології. 22 березня 2025 року відбувся профорієнтаційний захід для старшокласників і абітурієнтів, що готуються до вступу в магістратуру. Учасники заходу відвідали майстер-класи.
Майстер-клас із використання поліграфа провела Діана ЩЕРБИНА — випускниця магістратури освітньо-професійної програми "Практична психологія. Екстремальна та кризова психологія", членкиня Всеукраїнської асоціації поліграфологів, співзасновниця компанії "QuestVeritas", колишній слідчий з розслідування злочинів у сфері економіки, майор поліції. Її виступ став яскравим прикладом професійної реалізації випускників Університету Ушинського та надихнув здобувачів освіти на поглиблене вивчення прикладних аспектів професії психолога.
Доповненням до програми заходу став майстер-клас, проведений викладачем кафедри теорії та методики практичної психології Іриною КАРПИЧ, на тему «Ресурсні практики з використанням метафоричних асоціативних карт (МАК) для покращення стресостійкості». Під час заняття студенти ознайомилися з практичними техніками роботи з внутрішніми ресурсами, саморегуляцією та розвитком психологічної гнучкості. Учасники мали змогу взяти участь у вправі з МАК (метафоричними асоціативними картами), яка дозволила активізувати власні сили, проаналізувати особисті стратегії подолання стресу та зміцнити емоційне самовідновлення. Захід відзначився високою зацікавленістю студентів та цінністю практичного досвіду, сприяючи формуванню навичок сучасного психолога-практика.
Зустріч пройшла дуже продуктивно, учасники отримали потрібну інформацію щодо вступу до університету. Бажаємо їм успішно обрати перспективу та цікаву професію.