Кураторські години на спеціальності 052 "Політологія" та 081 "Право"

1З 9 по 13 листопада 2020 року кураторами академічних груп спеціальностей 052 "Політологія" та 081 "Право" денної та заочної форм навчання було проведено кураторські години на платформі Office365, метою яких стало запобігання поширення короновірусної інфекції та профілактика хвороби, а також організації освітнього процесу в умовах карантину.

Curatorial hours: specialties 052 "Political Science" and 081 "Law"

1

On November 9-13, 2020, the curators of academic groups of specialties 052 "Political Science" and 081 "Law" full-time and part-time study at South Ukrainian National Pedagogical University named after K.D. Ushynsky conducted curatorial classes on the platform Office365, which aimed to prevent the spread of coronavirus infection and disease prevention, as well as features of the organization of the educational process in quarantine. The curators of academic groups informed students about the online survey on COVID-19; symptoms; prevention; about personal protective equipment. Students were acquainted with the recommendations of the Ministry of Education and Science on the organization of the educational process in higher education institutions in quarantine.

Кураторська година на кафедрі освітнього менеджменту та публічного управління

313 листопада 2020 року на кафедрі освітнього менеджменту та публічного управління в режимі онлайн для здобувачів всіх курсів спеціальностей 073 Менеджмент і 281 Публічне управління та адміністрування було проведено кураторську годину.

Панельна дискусія Молодіжні візії сучасної Європи

116 жовтня Одеським науково-інформаційним центром Євроатлантичної співпраці та кафедрою політичних наук і права Університету Ушинського, за підтримки Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020, в рамках святкування Дня європейського співробітництва було організовано панельну дискусію «Молодіжні візії сучасної Європи». В дискусії взяли участь викладачі, аспіранти, студенти-політологи 1,2,3,4 курсів.

Команда Університету Ушинського відмічена подарунками від Одеської мерії

2Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, на першому засіданні комісії Одеської міської ради з питань громадського бюджету команда викладачів та студентів Університету Ушинського (Музиченко Г. В., Полуяктова О. В., Івченко Л. І., Клюєв Г. та Царичанська К.)  отримала сертифікати про успішне закінчення навчання в Школі громадського бюджету м. Одеси – 2020.

Семінар «Державна освітня політика України»

1Кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління 13 жовтня 2020 року було проведено семінар за темою «Державна освітня політика України», який провів Кухар Володимир Вікторович - заступник начальника територіального відділу освіти Приморського району департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Здобувачку Університету Ушинського нагороджено за участь у муніципальному проєкті «Школа Громадського Бюджету»

mЗдобувачка спеціальності 073 «Менеджмент» («Управління закладами освіти») кафедри освітнього менеджменту та публічного управління Царичанська Катерина взяла участь в роботі Школи Громадського Бюджету в місті Одесі, здала всі тести в рамках занять та нагороджена відповідним сертифікатом про закінчення цієї школи (https://citizen.odessa.ua/school/)

В Університеті Ушинського відбувся семінар угорського психотерапевта для викладачів психологічних та медичних дисциплін

25 липня 2020 року угорський лікар-психотерапевт Олександр Стражний у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського провів для психологів та лікарів, у межах підвищення кваліфікації та з дотриманням протиепідемічних вимог, навчальний семінар і сертифікацію з авторського методу «Біосугестивна терапія», що застосовується для корекції і лікування психосоматичних розладів.

Сторінка 1 із 5