Урядом України відзначені видатні заслуги викладачів Університету Ушинського

ngerbНапередодні Дня працівника освіти Кабінет Міністрів України відзначив заслуги та досягнення українських науковців.

Зустріч викладачів кафедри, студентів бакалаврів, магістрантів та аспірантів кафедри з доктором наук з філології

20210914_13103114 вересня 2021 року на кафедрі філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності відбулася зустріч викладачів кафедри, студентів бакалаврів (спеціальності 033 "Філософія"; 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності"; 034 "Культурологія"), магістрантів та аспірантів кафедри з доктором наук з філології, директором Міжнародного центру мови і культури ідиш при Всесвітньому Єврейському конгресі Мордехаєм Юшковським (Ізраїль). Тема лекції: "Культура Одеси в єврейській літературі".

В Університеті Ушинського проведено профілактичну роботу щодо попередження випадків безвісного зникнення людей

ava01-02 червня 2021 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського були проведені бесіди зі здобувачами освіти з питань попередження випадків безвісного зникнення людей.

Бінарне заняття з дисципліни «Запобігання та протидія корупції»

320 квітня 2021 року в межах вивчення студентами спеціальностей 081 Право та 052 Політологія дисципліни «Запобігання та протидія корупції» відбулося бінарне заняття за участю стейкголдера університету ШИЛОВОЇ Анастасії Василівни - заступника директора Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради, із якою Університет Ушинського працює на умовах підписаного у 2020 році Меморандуму про співпрацю.

Гостьова лекція д.ю.н., доц. Усатого Г. О. з актуальних проблем антикорупційної політики України

3

19 квітня 2021 року для студентів спеціальностей 052 Політологія та 081 Право в межах вивчення дисципліни «Запобігання та протидія корупції» відбулася гостьова лекція кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Інституту права КНУ імені Т. Шевченка УСАТОГО Григорія Олександровича за темою «Антикорупційна стратегія України: сучасні виклики, новели законодавства та тенденції розвитку».

Психологічний супровід людей у період пандемії

5Під такою назвою 15 лютого 2021 року на соціально-гуманітарному факультеті Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було проведено круглий стіл у дистанційному форматі, в якому взяли участь викладачі кафедри теорії та методики практичної психології (координатори: доцент Т. М. Лазоренко і старший викладач О. Ю. Косьянова) та студенти освітньо-професійної програми «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Майбутні державні службовці обговорюють хід проходження виробничої практики

112 лютого відбулася онлайн-конференція з обговорення ходу проходження виробничої практики здобувачами освіти, що навчаються в Університеті Ушинського за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.

Онлайн зустріч студентського гуртка «Вправний спікер»

ngerb04 лютого 2021 року на соціально-гуманітарному факультеті поновив свої регулярні збори студентський гурток "Вправний спікер". Чергова зустріч була присвячена темі "Вибудова успішної комунікації з негативно налаштованими слухачами". Учасники дізнались основні правила безконфліктного спілкування, засоби врегулювання агресивного настрою слухачів та регуляції власного емоційного стану під час виступу. Були розглянуті техніки ефективної комунікації з різними типами слухачів.

Сторінка 1 із 6